Wpis z mikrobloga

Powie ktoś o co cho?

Origin (Normal Tracking)

Belgium

Destination (Unable To Track)

Unknown

Status

Transit

2014-10-18 13:00

Your shipment has arrived at the airport of the country of departure.

2014-10-18 00:01

Your shipment has left the sender.

2014-10-17 09:21

Your shipment was announced by the shipper for shipment.

#wish #tracking
  • 7
@wojulek: To jest taki tracking który tak na prawdę nie jest trackingiem a przesyłka daje się śledzić tylko do granicy PL, wysyłane są z Belgii i następny status który Ci się pojawi to:

Your shipment has been sorted and has been shipped to the country of destination.


i następny

Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.


Dostałem
@sdik: Mam dokładnie tak jak napisałeś:

2014-09-16 13:22

Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

2014-09-16 08:21

Your shipment has been sorted and has been shipped to the country of destination.

2014-09-12 13:00

Your shipment has arrived at the airport of the country of departure.

2014-09-12 00:01

Your shipment has left the sender.

2014-09-11 09:24

Your shipment
@nutellaaa: Hmm, wydaje mi się że to już nie jest normalne, swoje paczki dostawałem kilka dni od dotarcia do granicy PL, obawiam się że paczka "zaginęła" napisałbym do nich, na pewno dostaniesz refund, aczkolwiek kupon już nie wróci :(
@sdik: kurczę, dzięki, chociaż dziwi mnie to, że paczka zaginęła już u nas w Polsce. Bardziej zdziwiłoby mnie zaginięcie gdzieś podczas podróży :/ może spróbuję jeszcze skoczyć na pocztę, choć wątpię, że mi tam coś powiedzą...
@nutellaaa: Szczerze Ci powiem że wcale mnie nie dziwi że zaginęła w PL. Co to w ogóle było?

Kiedyś czytałem wywiad z listonoszem i podobno przesyłki rejestrowane praktycznie nigdy nie giną bo przy każdej okazji (wjazd/wyjazd z sortowni itp) muszą zeskanować barkod i wklepać do systemu, więc łatwo wyśledzić na którym etapie przesyłka zaginęła. Co innego ma miejsce w przypadku nierejestrowanych bo wtedy nikt tego nie skanuje.
@sdik: To były ubrania, jednak w dużym pudełku kartonowym, więc dziwi mnie to że mogły tak po prostu zginąć, ah ta nasza kochana poczta. No nic jakoś muszę to przeżyć. Nie nastawiam się, że otrzymam jeszcze tą paczuszkę. Wybrałam przesyłkę, która miała dotrzeć w 7-11 dni i rzeczywiście przebiegło to szybko, dopóki nie dotarła do PL.