Wpis z mikrobloga

Krótko i na temat :

Fnatic vs Copenhagen Wolves:

CW szanse ma praktycznie zerowe, ale ostatnim razem gdy grali na Fnatic to mimo wszystko nie oddali zwycięstw łatwo (10-12 rund ugrali) więc bardzo prostymi przeciwnikami też nie są po zmianach w teamie. Z tego co wiem to chyba dość mocno ostatnio trenowali, nie zdziwiłbym się gdyby jednak jakimś cudem ugrali to Bo5, bo widziałem już durniejsze przypadki. Polecam skip albo low na CW.

VirtusPro vs Dignitas:

Zdaję sobie sprawę że niemalże zawsze gdy VP ma powyżej 60% i stawiam na nich to przegrywają, ale nie mogę pozbyć się wrażenia że ostatnio z dnia na dzień stają się coraz lepsi. Jeśli uda się im wygrać ten mecz, i może jeszcze jakiś mecz z LDLC w ciągu najbliższych 4 dni to będę uważać ich za faworytów na FaceIT. Jeśli chodzi o ten mecz to VP dość niedawno grało z digami i wygrali, w ogóle ich passa ostatnio jest wręcz świetna co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że powinienem na nich postawić. Medium-high na VP.

ESL PL - skip. Nie lubię obstawiać mało znanych teamów i europejskich meczy. Najprawdopodobniej wygrają faworyci ale kto to może wiedzieć.

#stawiajzzyciorysem
  • 5
  • Odpowiedz