Wpis z mikrobloga

#uber #taxi #warszawa

Polecam wpisać kod WAWESN. Jeszcze działa. 3x przejazd do 20 zł za darmo. Dla nowo rejestrujących się kod - uberlegia - dodatkowo 20 zł na pierwszy przejazd dla Was i 20 dla mnie jeżeli go odbędziecie.

Jeżdżę od początku aplikacji, same plusy, do tego dzięki kodom i polecaniu - zero złotych wydanych na kilkanaście przejazdów!
  • 35
  • Odpowiedz
@novyr9: Te kody działają tylko w Warszawie? Bo Uber pewnie niedługo wejdzie do Krakowa, więc nie wiem czy jest sens się rejestrować, wklepywać kody i czekać aż zaczną jeździć w Krakowie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sebeq92: Mój "uberlegia" do rejestracji na pewno zadziała, nie wiem jak WAWESN. Jest też taki fuck up, że jeżeli wpiszesz kod dodatkowy nie odbywając pierwszego przejazdu, to tracisz te 20 zł. Tak jakiś mirek pisał. Po więcej pytań i info zapraszam na prywatną ;)

@ETplayer: W którym momencie wywnioskowałeś, że jestem kierowcą?
  • Odpowiedz
  • 1
@ETplayer: Rozumiem, wcześnie nie jest. Dziś kierowca mi mówił, że z weekendu melanżowego(noc też), wyciąga bez problemu 350

- 400 zł. Bez problemu u niego znaczyło - bez długiego jeżdżenia, tylko 19 - 2/3, nie wiem na ile to prawda. Ale w AMA dziewczyna twierdziła, że za wieczór w tygodniu robi 80 zł.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: No nie wiem, trafia się sporo kursów typu parkingowa - mazowiecka, szybko i za samo trzaśnięcie jest hajs. Właściwie nigdy nie stoisz, cały czas jeździsz.
  • Odpowiedz
@novyr9: z reszta bez glebszych rachunkow, dodaj do tych 400 kase na samo paliwo, podziel przez stawke za kilometr i zastanow sie czy ktokolwiek jest w stanie zrobic tyle kilometrow w miescie w takim czasie. Wciaz bez uwzgledniania dojazdow do klienta i serwisu auta i drastycznego spadku jego wartosci, ubezpieczen, mycia itd. Bzdura i klamstwo w skrocie.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: To może lepiej nic nie licz. Jakoś ludzie pracują i są zadowoleni. Są jeszcze różne bonusy, o czym pewnie nie wiesz, więc może się nie wypowiadaj tak krytycznie.

Brzmisz jak złotówa z bólem dupy :)
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: O kuźwa, wszedłem w twój profil i zobaczyłem, że dobrze strzeliłem z tym bólem dupy złotówy :D

Wiesz co, nie che mi się tego ciągnąć, więc albo wylicz zarobki uberowców, w jakikolwiek sensowny sposób (a nie masz do tego nawet połowy ci potrzebnych danych) albo stfu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie płacą mi za reklamę, z miłą chęcią reklamuje coś co mi się podoba, jest innowacyjne
  • Odpowiedz
@novyr9: bo w ubera mam wywalone, nie ma tego w Gdansku i watpie ze bedzie, ale mam ponad 4letnie doswiadczenie i w tanim przewozie osob i na taxi i wiem jak sie w tym biznesie zarabia, z czego sie zarabia i na jakich stawkach sie zarabia.
  • Odpowiedz
@novyr9: lepiej madrze stac jak glupio jezdzic :-)

No jakich danych nie mam? Stawka za kilometr i wejsciowka jest znana. 20% sie oddaje bodajze. Piszesz o jakichs bonusach, nie wiem co masz na mysli, napiwki, burdele?

Miej na uwadze tez ze taka dzialalnosc w PL jest nielegalna, a ze ITD ma w to wywalone to juz drugi temat.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: To miało trafić jeszcze do tamtego komentarza ale mnie uprzedziłeś:

Plus - nie uważasz, że gdyby w Uberze nic się nie zarabiało, to nikt, by w nim nie jeździł? A sytuacja jest odwrotna, firma rośnie w szybkim tempie, kierowców przybywa na całym świecie.

Owszem, w stanach walczą teraz o większe stawki ale po jakim czasie, to normalne, że chcą
  • Odpowiedz
@novyr9: nie jest legalna, poczytaj ustawy o transporcie, a nie podpieraj sie propaganda uberowcow czy przewoziarzy. Jezdzilem w czasie przeszlym. Na prawde nie boli mnie samo istnienie ubera czy przewozow samo w sobie, tylko bzdury o zarabianiu kilkuset zlotych dziennie az kują w oczy. Bo tez kiedys wydawalo mi sie ze tyle zarabiam. Z naciskiem na wydawalo.

Ja moge w wyliczeniach zalozyc ze caly czas maja kursy.

Przybywa kierowcow i ubywa, jestem stuprocentowo pewien ze jest tam taka rotacja ludzi jak w przewozach wlasnie. To sie oplaca do czasu. Na prawde musialbys sam popracowac w ten sposob zeby sie
  • Odpowiedz