Wpis z mikrobloga

Drugi odcinek anime Inou Battle wa Nichijou-kei no Naka de.

Znowu kradzież widowiska przez głównego "villaina" serii - Mirei Kudou a.k.a. Great Robber. Za każdym razem, jak z czymś wyskoczy to zdominuje tym historię ;)

Tylko ten koniec taki trochę smutny, poważny... w dobry tych słów znaczeniu... no i optymistyczny... nie tego typu klimatu spodziewałeś się po wcześniejszej głupawce ^^'

#anime #inoubattlewanichijokeinonakade #inoubattle #animenowysezon #animacja #trigger #manga
Pobierz 80sLove - Drugi odcinek anime Inou Battle wa Nichijou-kei no Naka de.



Znowu kradzi...
źródło: comment_IXCD9ldxfrubEHUpz1jj7z8mSpm5FV11.jpg
  • 9
@80sLove:

Jeśli miałbym być szczery to gdyby nie Mirei pewnie nie oglądałbym już tej serii.

Pierwsza połowa pierwszego odcinka z ręką, jak i wymyślanie ksywek w drugim epizodzie średnio mi przypadło do gustu, ale jak pani zła pojawi się i wyskoczy z czymś jak filip z konopi to zaczyna się robić dla mnie ciekawiej.
@bastek66:

Właśnie ta jego płytkość jest najlepsza - jak jakiegoś stereotypowego komiksowego villaina, bo wprowadza jakąś dynamikę w przeciwieństwie do "chcemy być jak superbohaterami, ale tylko siedzimy w klubie i o tym pieprzymy".

Dla mnie jest lepsza niż kolejny harem z stereotypowym childhood (not-girl)friend, loli, senpai.