Wpis z mikrobloga

Dobra, szybki raport, zrobiłem reklamy, było to banalnie proste, całość trwała może godzinę, wszystko przy użyciu gotowych pluginów i prostego skryptu. Reklama pełnoekranowa wyświetla się co 5 zginięć, myślę że to dość rozsądna liczba, każda gra trwa po kilka minut, załóżmy że minimum dwie, więc reklamę zobaczymy co 10 minut grania, to chyba nie tak często choć jeszcze będę się temu przyglądał i testował cierpliwie, w razie czego zmniejszę częstotliwość.

I tym sposobem wykonałem ostatnią "dużą" rzecz jakie sobie zaplanowałem. Gra w tym momencie jest w 99% kompletna, teraz będę pracował nad poprawkami błędów, skończę opisy w google play, poprawię ikonkę, grafiki, inne duperele, zobaczę jak z wydajnością na słabszych telefonach, w następnym tygodniu wypuszczę małą betę dla kilku osób żeby sprawdzili czy wszystko śmiga (szczególnie chciałbym kogoś komu gra nie działała w poprzedniej becie) i akurat pod koniec miesiąca będzie premiera ( ͡ ͜ʖ ͡)

A po premierze, jak #revoid mięciutko i bezpiecznie wyląduje w sklepie, zrobię małe podsumowanie projektu, bo jakby nie patrzeć relacja trwa już 3 miesiące i zdobyła całkiem spore grono odbiorców, trochę pomarudzę na koniec, zbiorę wszystkie informacje do kupy, jakieś małe FAQ, bo dużo ludzi pyta mnie o to z jakich poradników korzystałem, od czego zaczynałem itp. I to chyba tyle na dzisiaj.

PS. Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze bo jesteśmy na ostatniej prostej ()

EDIT: Aha i dodałem że co jakiś czas mijamy różne planety w tle, ot takie urozmaicenie, na screenie księżyc :)

---------------------------------------------------------------------------

Do końca roku pozostało 75 dni.

Jeżeli nie wiesz o co chodzi, zajrzyj do pierwszego wpisu relacji KLIK Aby śledzić na bieżąco moje postępy zapraszam do obserwowania tagu:

#odzeradogamedevelopera
TadeuszSynZygmunta - Dobra, szybki raport, zrobiłem reklamy, było to banalnie proste,...

źródło: comment_p1TqcZEuQkLoiLHU2Ga8rDD2fHvAEzJk.jpg

Pobierz
  • 17