Wpis z mikrobloga

  • 0
Teraz to mnie nostalgia dorwała. Chyba też spróbuję poszukać tej gry. Dzięki za przypomnienie tytułu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętam jak z trzema znajomymi grałem w tą grę codziennie po skończeniu szkoły w podstawówce. Czterech łącznie na jednej klawiaturze. Było fajnie!

Zwykłe wyścigi szybko nam się znudziły, więc trzeba było improwizować, w trybie multiplayer były specjalne mapy których nie pamiętam już oryginalnego przeznaczenia, ale wymyśliliśmy że będziemy bawić w ganianego. Różne wariacje tego mieliśmy. 3 uciekających, jeden scigający to było zwyczajne ustawienie. Pamiętam, że była mapa z rurami, z stonehedge oraz
  • Odpowiedz
@elvisiako: Łooo grało się. I ten ##!$%@? over9000 kiedy podczas pucharu w ostatnim wyścigu, albo podczas robienia licencji gra się wyłączała ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jakieś dwa lata temu znów mi się o tej grze przypomniało, ale nie grało się już tak fajnie jak kiedyś :P.
  • Odpowiedz
Toon Car


@elvisiako: Zajebista gra była. Pamiętam dawno jak z siostrą ciupaliśmy na starym Pentiumie 450 Mhz na split screenie, m.in. w wigilię to nie mogliśmy się oderwać coby iść "pożreć" z rodziną ;) .
  • Odpowiedz
@elvisiako: #!$%@? sprzedawali ja potem jaka nowa grę pod nową nazwa, nawet w CDA zrobili druga recenzje i napisali coś w stylu, że za plagiat, to tylko jedynkę mogą wystawić (?). Nie chcę mi się szukać tego na telefonie, ale kojarzę taka sytuacje
  • Odpowiedz
@elvisiako: W demo rajda grałem które mnie wciągneło i kupiłem oryginał za jakieś ~60 złotych które było wtedy dla mnie warte z 500 zł w porównaniu do dziś.

@Tfor: @remixs: Tą grę #!$%@? próbowałem przejść z 5 razy czy nie więcej i zawsze przy 70-80% traciłem save przez formaty itp. teraz mam save z przed paru lat gdzie w przed ostatnim skoku mam już zbyt wysoką
  • Odpowiedz