Wpis z mikrobloga

Dzisiaj predykcje na jutrzejsze mecze bo nie wiem czy będę miał czas. Co do ESEC - na razie pomijam wszystko, rzucę tylko szybkim info wieczorem czy postawić ostatni mecz czy nie i na kogo. Ale wracając do meritum:

Titan vs Epsilon:

Oddsy lounga jak zwykle nie oddają tego jakie faktycznie szanse mają te teamy na zwycięstwo. Powiedziałbym że bliższe prawdy byłoby 70/30 z przewagą Tytanów oczywiście. Epsilon obecnie raz na jakiś czas wymienia jednego z graczy na kogoś zupełnie innego przez co line-up nie może się ze sobą zgrać. Tytani za to też nie grają jakoś świetnie ostatnio, co prawda odebrali Fnaticom jedną mapę Bo3 ale i tak było to ledwo-ledwo. Przegrali też bo3 z VP (którzy natomiast byli wtedy w świetnej formie). Więc mimo wszystko ten mecz może pójść w obie strony. Odradzam high-bet na Tytanów, jedyne opłacalne opcje to ICB/low na Epsilon albo skip.

LDLC vs Na'Vi:

Naprawdę ciężki do oceny mecz. Powiedziałbym że 60/40 z przewagą dla LDLC. Jeśli się nie mylę te teamy jeszcze na siebie ani razu nie grały to tylko czyni ten mecz jeszcze bardziej ryzykownym. Na papierze LDLC jest o wiele mocniejsze, udowodnili to wczoraj między innymi pokonując Fnatic, jednak Na'Vi nie może być lekceważone. Wielokrotnie już gdy było na oddsach 30% albo mniej powodowało nieprzyjemne upsety. Jeśli nie macie zbyt dużo skinów to polecam pominąć ten mecz, bo ryzyko jest ogromne. Z mojej strony natomiast medium bet na LDLC.

#stawiajzzyciorysem
  • 7
  • Odpowiedz
@HejterskiPL: obecnie to jestem jeszcze $30 na minusie, a wyszedłem z -100 ;) Kupowałem klucze jak idiota i stawiałem nierozważnie. Jak się ma tylko $10 czy $15 to nie powinno się stawiać na każdy mecz klucz, w ten sposób w ciągu bodajże 3 miesięcy te $100 przesrałem. Ale myślę że do DH wyjdę na zero albo lekki plus + cały mój kapitał początkowy.
  • Odpowiedz