Wpis z mikrobloga

#pytanie Kto z was używa jeszcze sys Windows XP (ja tak)) i czy jest spory szok po migracji na windoze 7 lub 8.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elsaha: w starym kompie mialem xp, dlugo mowilem ze go nie zmienie, ale od dwoch lat siedze na 7 i byl to trafny wybor. Dzieki odpowiedniej chwili kupna komputera ominelo mnie uzytkowanie visty. 7 dobra sprawa, nowszy system lepiej dzialajacy na nowszych procesorach no i nowoczesniejszy wyglad ktorego zawsze w xp mi brakowalo. Polecam. A na 8 poki co nie planuje sie przesiadac.
  • Odpowiedz
@mariuzpl: racja, wszystko się rozbija o ten nieszczęsny RAM. W tego lapka już nie będę inwestować, bo jest on bardziej stacjonarny od normalnego PC :)
  • Odpowiedz
W 7 dużo pozmieniali na minus. Jak lubisz system konfigurować pod siebie to będziesz się pluć w brodę (jak ja). Jak używasz komputera do przeglądania www i poczty i nic ponadto to 7 może być. Np. ikonek w katalogach nie można sobie dowolnie przenosić, bo się automatycznie wyrównują do siatki. Jak nie powyłączasz różnych durnych animacji to będziesz traciła mnóstwo czasu na oglądanie jak np. okienko się minimalizuje. Generalnie betoński system i
  • Odpowiedz