Wpis z mikrobloga

@kubakabana: Herezje. T32 jest zajebisty, grałem nim jeszcze w czasach gdy byłem noobem, gold ammo to było gold ammo i było tylko za gold a mimo to nabiłem na nim 1900dmg na bitwę i 58% win ratio. A wtedy miałem jakieś 53-54% win ratio na koncie. Albo może i mniej.
  • Odpowiedz
@typ711: Wtedy działa były mniej celne niż teraz xD No, jedna zmiana na plus była, była wyższa normalizacja, więc to 198mm penetracji było więcej warte, można było dolną płytę IS-4 np. przebić. Ale na minus było to że pancerz kadłuba był bezproblemowo przebijany przez ruskie 122mm, teraz nie. Coś za coś xD
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: > 1900dmg na bitwę i 58% win ratio

na JT88 mam z 2,5k i 33% winratio xD a czolg jest przedni.

dla mnie T32 hujowe, sprzedane po 26 bitwach czyli i tak lepiej od 268 ktory poszedl po 20 xD
  • Odpowiedz
JT88


@kubakabana: To jest j----e g---o które jedyne co potrafi to stać w miejscu, liczyć na to że arta go zingnoruje i że przeciwnik nie załaduje golda/nie ma mózgu xD Już wolę grać T95, niewiele wolniejszy a śmieszniejszy xD
  • Odpowiedz
@kubakabana: Mi już tylko z 70k xp do T110E3 brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) T95 wystarczy trochę dystansu i jest bezpieczny bo trafienie w weakspoty na dystansie jest trudne. A gold ammo na T95 nie bardzo pomaga xD W ogóle co ciekawe, grając T95 mam mniej problemów z artą niż grając medami którymi walczę na pierwszej linii...
  • Odpowiedz
grając T95 mam mniej problemów z artą niż grając medami którymi walczę na pierwszej linii...


@Eau-Rouge: jak wiemy arta zwaczla kampienie ( ͡º ͜ʖ͡º)

70k xp do T110E3


@Eau-Rouge: jeden z ostatnich twardzieli obok Mausa E100 i moze nowej VK
  • Odpowiedz
jak wiemy arta zwaczla kampienie


@kubakabana: Dlatego w sytuacji gdy sam zatrzymałem 4 medy w tym 2 X przeciwnika w T95 i byłem kompletnie bez żadnej osłony od arty nie oberwałem od niej ani razu xD Aż po fakcie upewniałem się czy na pewno przeciwnik ma artę. Miał xD

jeden z ostatnich twardzieli obok Mausa E100 i moze nowej VK


@kubakabana: Chyba sprzedam E4 żeby mieć hajs na
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge:

"Dlatego w sytuacji gdy sam zatrzymałem 4 medy w tym 2 X przeciwnika w T95 i byłem kompletnie bez żadnej osłony od arty nie oberwałem od niej ani razu xD Aż po fakcie upewniałem się czy na pewno przeciwnik ma artę. Miał xD "

Tak jest, jak grają debile. Zamiast zniszczyć czołg, który trzyma pół drużyny, on celuje w lighty.
  • Odpowiedz