Wpis z mikrobloga

Kolejne mecze, piszę teraz bo jutro pewnie się mi nie będzie chciało ;)

LDLC vs Mouz :

Może niektórzy się ze mną nie zgodzą ale według mnie LDLC jest jednym z dwóch najlepszych teamów (gdzie drugim jest Fnatic). Mouz ostatnio zmienia swoje line-upy co tydzień, nie są rozegrani i jeśli się nie mylę wciąż nie mają żadnego lidera. Jeśli ktoś ma ochotę postawić dużo i liczyć na w miarę prosty zysk - to jest odpowiednia chwila. Oddsy są świetne jak na poziom tych 2 teamów. High bet na LDLC z mojej strony.

Titan vs Fnatic :

Tak jak wspomniałem w akapicie powyżej Fnatic jest jednym z 2 najlepszych teamów obecnie. Ale ta passa wiecznie trwać nie może, niedawno przerwał ją chociażby Virtus Pro (na cache'u, na którym Fnatic dominowało) dziś także oddali po 12 rund na każdej z map w bo3 z CW którzy grają z nowym line-upem. Tytani natomiast wyglądają znów na mocnych. Pomimo ich słabszych 2-3 dni wygląda na to że wzięli się za siebie i teraz mają coś do udowodnienia. Co prawda był to LAN ale Tytani wygrali już z Fnatic Bo3. Spore znaczenie będzie tu mieć to jak zagra KennyS. Mimo wszystko myślę że oddsy wyglądają bardziej w stylu 60/40 z przewagą dla Fnatic. Biorąc pod uwagę to jak oddsy wyglądają na lounge'u po prostu nie mogę się powstrzymać od rzucenia medium beta na Titan.

Moje bety : http://i.imgur.com/UZtP4iE.png

#stawiajzzyciorysem

  • 3
  • Odpowiedz