Wpis z mikrobloga

Pan Przemysław Wipler zachowuje się w telewizji inaczej niż prywatnie. Gozdyra w dzisiejszym "Tak czy Nie" zadała mu pytanie cytując samego Wiplera sprzed 2 lat, który ganił Korwina i korwinowców. Po czym sam Wipler nie odpowiadając na pytanie - atakuje mnie, za to że ja mu wytknąłem to, że należał do PiSu. No iście inteligentne zagranie, wprost pasujące do polityków bandy czworga - czyli odwrócić kota ogonem i wyprzeć się odpowiedzi! Zresztą dotyczy to też Korwina. Prywatnie rozmawia ze mną spokojnie i jak dżentelmen, a w mediach pieprzy zupełnie coś innego np. że nigdy nie należałem do KNP, choć mogę to udowodnić na kilka sposobów - chociażby wpis na stronie PKW iż ta osoba należy do partii. Zastanówcie się czy Wipler i Korwin nie wyrolują was po wygranych wyborach, skoro raz mówią w jeden sposób, a drugim razem - w inny. Takich sytuacji może być wiele np. gdy będą przygotowywać polskie prawo i powiedzą, że wcześniej nikt ich nie zapytał jak dana ustawa/ustrój ma wyglądać.

#wipler #gozdyramilf #korwin
A.....o - Pan Przemysław Wipler zachowuje się w telewizji inaczej niż prywatnie. Gozd...

źródło: comment_5ARo4Ha73l6WfoOrurHh2NVfv6m10yw6.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Jah00: Zauważ, że Gozdyra nie powiedziała, że to @Axelio pytał Wiplera o to. Więc jakim prawem Wipler wymienia @Axelio z imienia i nazwiska jako pytającego tym samym uciekając od odpowiedzi na pytanie? Tym zagraniem zachował się jak dupki z Wiejskiej.
  • Odpowiedz
@xda_: Ja myślę, że po prostu był zły na Korwina o to, że swoimi wypowiedziami i przesadnym radykalizmem sabotował wzrost poparcia i szanse na jakiekolwiek zmiany. Stąd taka reakcja. Jak chcesz wiedzieć co myśli Wipler to przypomnij sobie jego debatę z Korwinem "Różne drogi do wolności".

A ja kiedy w 2011 roku usłyszałem wypowiedź Wiplera o Korwinie to go skreśliłem i znienawidziłem za to, że zostawił UPR dla PIS-u i
  • Odpowiedz
"Fundacja Republikańska od kilku miesięcy intensywnie angażuje się w problemy branży producentów tytoniu. Tymi problemami interesuje się też w Sejmie znany poseł PiS Przemysław Wipler, założyciel fundacji" – czytamy na łamach "Rzeczpospolitej". Jak zaznacza dziennik, okazuje się, że za zainteresowaniem fundacji stoi jeden z producentów papierosów.

Gazeta opisuje, że pół roku temu Fundacja Republikańska opublikowała raport, który wini rząd za zbytnie obciążenie podatkami niektórych producentów tytoniu. W dokumencie nie ma jednak informacji o tym, kto zapłacił za niego. Tymczasem – jak donosi "Rzeczpospolita" – za raport zapłacił koncern tytoniowy British American Tobacco.

- Dotąd nie pojawił się żaden zarzut kwestionujący założenia, metodologię oraz wnioski raportu na temat polityki państwa wobec branży tytoniowej. Dlatego zarzut braku niezależności fundacji w tej materii jest bezzasadny – powiedział w rozmowie z dziennikiem rzecznik fundacji Artur Bazak.

Gabriela
  • Odpowiedz
Głosując na Korwina wybierasz Putina bawi się na bankiecie w rosyjskiej ambasadzie chwali Putina okupację Krymu Zamiast UE proponuje by POlska wstąpiła do ZBIRu (Związek Białorusi i Rosji=Polska Republika Rad? A najbardziej ceni muzułmanów. Unia Europejska to zwykła dzicz. Jak przyjdą tu muzułmanie, to przynajmniej zlikwidują VAT. Może spadnie trochę głów, ale na pewno nie będzie parad równości każdy obywatel powinien płacić podatek pogłówny 300 zł miesięcznie! Jestem monarchistą i chciałbym odebrać
  • Odpowiedz
http://www.tokfm.pl/blogi/zielonymokiem/2014/08/janusz_korwinmikke_moskiewski_projekt_czy_pozyteczny_idiota/1?t=1408737272847#opinions

Janusz Korwin-Mikke: moskiewski projekt czy pożyteczny idiota

Europoseł Janusz Korwin-Mikke na coraz głośniej pojawiające zarzuty, jakoby był "moskiewskim projektem" i politykiem działającym w interesie Federacji Rosyjskiej postanowił odbić piłeczkę, sugerując, że jego zdaniem tak naprawdę interesom Moskwy służą... Zieloni. Dodał też, że ugrupowanie, (...) miałoby być finansowane przez Gazprom. Jako wierny uczeń niemieckiego ministra propagandy lider KNP zapewne wyszedł z założenia, że kłamstwo powtórzone milion razy stanie się prawdą. Jednak takie zarzuty wymagają odpowiedzi. Nie jest tak, że tłumaczy się tylko winny i że oczywistych bzdur nie powinno się komentować. Żyjemy w świecie, gdzie niestety czasem trzeba udowadniać, że nie jest się wielbłądem.

Ale
  • Odpowiedz