Wpis z mikrobloga

Pan Przemysław Wipler zachowuje się w telewizji inaczej niż prywatnie. Gozdyra w dzisiejszym "Tak czy Nie" zadała mu pytanie cytując samego Wiplera sprzed 2 lat, który ganił Korwina i korwinowców. Po czym sam Wipler nie odpowiadając na pytanie - atakuje mnie, za to że ja mu wytknąłem to, że należał do PiSu. No iście inteligentne zagranie, wprost pasujące do polityków bandy czworga - czyli odwrócić kota ogonem i wyprzeć się odpowiedzi! Zresztą dotyczy to też Korwina. Prywatnie rozmawia ze mną spokojnie i jak dżentelmen, a w mediach pieprzy zupełnie coś innego np. że nigdy nie należałem do KNP, choć mogę to udowodnić na kilka sposobów - chociażby wpis na stronie PKW iż ta osoba należy do partii. Zastanówcie się czy Wipler i Korwin nie wyrolują was po wygranych wyborach, skoro raz mówią w jeden sposób, a drugim razem - w inny. Takich sytuacji może być wiele np. gdy będą przygotowywać polskie prawo i powiedzą, że wcześniej nikt ich nie zapytał jak dana ustawa/ustrój ma wyglądać.

#wipler #gozdyramilf #korwin
źródło: comment_5ARo4Ha73l6WfoOrurHh2NVfv6m10yw6.jpg
  • 68
@Axelio: ogladam ja sobie wpisy tego typa co ukradł ten namiot i patrzę ze gozdyra wipler i ten pedau z ruchu narodowego no to sobie myślę zobacze to sobie i wipler mówi o jakimś #!$%@? ukąszeniu i ze to niby ty no to guglam te ukąszenie i okazuje się ze ten typ użył juz go w wywiadzie dla solidarni2010? no jak z tego zgnilem

Zgodnie z powszechną opinią panującą w mediach,
@Bohun_Zygmund: Nie mam ochoty na robienie czegokolwiek. Zajmuję się tylko kręceniem filmów. jesli masz jakieś uwagi do Andrzeja, Wiplera, Korwina i innych - to sam je przekazuj. Mamy XXI wiek, facebooki, maile, youtube itd. więc sam sie kontaktuj.