Wpis z mikrobloga

Chciałbym w najbliższym czasie kupić nowy #smartfon i przeglądając wstępnie oferty w abonamencie doszedłem do wniosku, że są cholernie nieopłacalne (albo tak mi się wydaje). Głównie celuje tutaj w Nexusa 5 i ofertę play z tym telefonem.tutaj I teraz co bardziej się opłaca - ta oferta czy kupno samego telefonu na raty (nie mam możliwości wyłożenia całej sumy). Propozycje innych telefonów też mile widziane.

Proszę o jakąś rade ( ͡º ͜ʖ͡º) #android #nexus5
  • 9
@hastim: Tylko na raty, jeśli możesz sobie pozwolić lub gotówka. Od miesiąca chciałem ugrać coś z Play, ale albo konkretne modele się wyczerpały na magazynie albo mieli w ofercie jakis szrot dla naiwnych Sebixów. Do tego oferta tylko SIM od opa, który Ci przypasuje.
@pumpkinguy: @Harold: aktualnie mam plusa na kartę i zostało mi sporo doładowań zanim będę mógł zmienić lub zerwać umowę, dlatego kupno samego telefonu i dokończenie na nim umowy w plus wydaję mi się najlepszym rozwiązaniem. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abcc5: @hastim: zgadza się, ale cena szybko nie spadnie. Ja tak właśnie czekałem aż spadnie cena nexusa 4 po premierze piątki... czekałem... czekałem... aż w końcu kupiłem nexusa 5 :D