Wpis z mikrobloga

Nostalgie vs Unnamed:

Nostalgie to dziwny team, raz na jakiś czas płacą jakimś pro playerom (głównie z Titan) żeby przedarli im się przez jakieś eliminacje bo CIS bodajże nie zabrania wymienić nawet 5 graczy podczas meczu. Z tego co widzę teraz na hltv składem będzie faktyczne Nostalgie? I brak graczy tytanów więc jest to dobra okazja żeby coś zarobić. Unnamed zasłynęło już upsetem z dAT-em w Bo3 więc nie wątpię że mogą to zrobić po raz kolejny ze słabszą drużyną. Medium bet na unnamed.

Dignitas vs NiP:

Pisałem to już wiele razy i wiele się w tej kwestii nie zmieniło. NiP gra ostatnio bardzo słabo. Notorycznie od 2 miesięcy przegrywają bo3 i od czasu Dreamhacka nie zasłynęli żadnym pewnym zwycięstwem (sam DH to było sporo szczęścia dla nich). Z drugiej strony mamy Dig które też wybitnie nie gra ale grają o wiele płynniej niż NiP (oddają mimo wszystko mniej rund). Medium albo high bet na Dignitas.

Fnatic vs CW:

Już wiele razy czytałem jakie to CW nie jest dobre na papierze itp. ale mimo wszystko mają mniej upsetów na koncie niż OverGaming (dawniej bo teraz x6tence bodajże). Fnatic za to jak zwykle jest w świetnej formie, dodatkowo jest to Bo3 co tylko zmniejsza szansę na upset. ICB nie byłby złym pomysłem na CW gdyby nie to że prawdopodobnie jeśli jakimś cudem zaczną wygrywać to zostaną zDDoSowani na amen. High na Fnatic albo skip (jak ja).

#stawiajzzyciorysem
  • 2