Wpis z mikrobloga

Cashówki są zajebiste. Wyrabiam bonusa do pierwszego depozytu na P*.fr, a tam przez pierwsze 1000 rąk standardowo KK nadziane pod callujące preflop AA, strit 6789T przegrany z J9o, które raisowało z UTG i callowało z gutshotem 3 strity, TJs allin na flopie QKA vs AK, które dostało fulla na turnie, set < kolor z flopa, strit z flopa vs kolor na river itp :D Ludzie, którzy to wytrzymują i utrzymują się z cashówek są moimi idolami O_O

#poker #pokerowyboldupy
  • 10
@haxxx: Bo mają masę zajebistych turniejów deepstack [200bb na start, 15 minutowe blindy; 600bb na start, 10 minutowe blindy itd.], które najbardziej lubię grać, a nie ma ich na zwykłym P*. A na razie ciskami cash, żeby wyrobić bonus.
@Sickstee: Deepów jest też w zatrzęsienie na Winamax. Gram tam około miesiąca i jest całkiem nieźle. Za deepami nie przepadam, bo przeważnie ciężko z czasem żeby powalczyć w tego typu turach.
@Sickstee: Weź pod uwagę, że na cash dużo częściej dostaniesz floata luźnego jak masz leaka w postaci cbet 90/40/10 z x/f na turnie 80%. Poza tym taki float z backdoorami jest całkiem częsty. Ja dzisiaj przegrałem QJ na T8s, na flopie KT9 rainbow i bet potami (x/r na flopie), bet na turn i dostałem donka na river z backdoor flushem. Był on tak nieprawdopodobny, że opłaciłem.