Wpis z mikrobloga

@anna-zaborowska-73: @aluskonik: @tytanos: Nie ma się co tak spinać. To spot zaadresowany do lemingów siedzących przed telewizorem pochłoniętych takimi produkcjami polskiego kina jak Dlaczego Ja, Ukryta prawda, Pamietniki z wakacji i dziesiątki innych. Zaprawdę gra aktorska bohaterów w spocie nie odbiega od wyżej wymienionych.

A teraz na poważnie, jeśli chcecie krytykować to chociaż postrajcie się by była to krytyka konstruktywna. Jeśli popieracie KNP to nie mieszajcie z błotem ludzi,
@bnds: A kto mówił że ich popieram? Według mnie już lepsze dla nich byłoby zrobienie prostego spotu, z jakimiś danymi plus ewentualnym krótkim wystąpieniem niż takie rzeźbienie wiadomo w czym... Mnie to odpycha, a nie zachęca i mam wrażenie że nie jestem jedyny, a ich cel jest chyba inny ;)
@aluskonik: Ok, #!$%@?ąc już od upodobań politycznych. Czy ten spot nie wpisuje się w to co nakręcił PiS z głównym przesłaniem "Mordo Ty Moja"? Jak widać najwięksi też stawiają na filmy fabularne, choć z tego co pamiętam ten spot pisowi wygranej nie przyniósł.
@bnds: Nie wiem, nie zagłębiam się w takie sprawy. Jak przystało na młode pokolenie jestem apolityczny (jeśli można to tak ujac) i dobrze mi z tym pomimo tego co mówią ludzie i jeśli miałbym teraz głosować to zdecydowanie rozpatrywalbym to pod kątem jednostki, a nie partii. Wydaje mi się to najbardziej rozsądne rozwiązanie.
@aluskonik: Każda jednostka, chcąc nie chcąc, jest powiązana ze swoją partią i jej programem. Problemem w demokracji jest to, że nie trzeba być świadomym tego jak wygląda polityka naprawdę, by oddać głos w wyborach. Czyni to z demokracji nie głos ludu, ale głos ignorantów. Życzyłbym sobie tylko, żeby ludzie głosowali świadomie, tzn. żeby potrafili uzasadnić swój wybór argumentami, nie, że ktoś ma ładny krawat, ale co jest w stanie dobrego zrobić