Wpis z mikrobloga

tl;dr: W KNP Białystok zalęgli się socjaliści i urzędasy - i trzeba ich rozgonić. Proszę o pomoc.

Pełna wersja:

#knp #nowaprawica #korwin #bialystok

Ponieważ nie mam aktualnie za specjalnie siły przebicia medialnego ani nie mam własnego bloga, to piszę o tym tutaj i proszę o przeczytanie i nagłośnienie tematu. Chciałbym udowodnić państwu, że aktualne struktury KNP Białystok to jedna wielka pomyłka. Za mojej kadencji nie było takich jaj i wałów. W aktualnych strukturach nie ma ANI JEDNEJ OSOBY, która współpracowała ze mną. Wszystkie te osoby (około 100 ludzi na mojej liście) stoi murem za mną, a nie chcą działać z nową gwardią, której nikt nie zna. Zobaczcie filmik i kogo KNP zaakceptowało na kandydatów z okręgu Białystok:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20141010%2FWYBORYSAMORZADOWE%2F141019973

Są to socjaliści i urzędasy, którzy KOMPLETNIE nie znają programu Nowej Prawicy. Mówią o tym, że urząd pracy powinien dawać pracę białostoczanom a urzędy gmin powinny wydawać pozwolenia na budowę (według programu KNP to powinno zależeć od gminy kto jakiej wielkości buduje budynek). Jeden z kolei popiera budowę państwowego lotniska o które zabiega PO i PiS i wydaje miliony złotych z naszych podatków na ekspertyzy w którym miejscu ma powstać (temat rzeka i masa afer!). Nie sądzę by sympatycy KNP chcieli aby okręg Białystok był tworzony przez takich dyletantów, którzy znaleźli sobie miejsce by wypromować siebie, swoje nazwisko i znaleźć możliwość nowej, lekkiej pracy - jako radny czy poseł. To są urzędasy i dyletanci, którzy nie mają zielonego pojęcia o organizacji i polityce. Chcą może faktycznie czegoś dobrego dla Polski, ale realnie to szukają lepszych stołków niż urzędy.

Pewnie ten wpis i tak zostanie olany, ale bardzo zależy mi na tym aby ktoś tym się zainteresował. Interweniowałem nawet u Korwina będąc niedawno w Warszawie ale powiedział "Ja nie mogę zajmować się każdym okręgiem z osobna". W gruncie rzeczy chodzi o to, że za mojej kadencji KNP osiągnęło 5% w sondażach w Białymstoku (zdjęcie w załączniku), a media i internauci zrobili ze mnie idiotę, choć zrobiłem bardzo wiele i nikt tego nie docenił w skali kraju.

I nie, nie zależy mi by działać w strukturach KNP, bo ja mam wiele własnych spraw i obowiązków. Po prostu pokazuję i wyjaśniam państwu, iż należy wymienić ludzi w KNP Białystok na faktycznych ideowców a nie tych, co szukają lekkiej posady i lekkich pieniędzy, a realnie NIC nie zmienią w kraju tylko dalej będą kraść i tłumaczyć się, że jest złe prawo i nic nie mogą zrobić.
A.....o - tl;dr: W KNP Białystok zalęgli się socjaliści i urzędasy - i trzeba ich roz...

źródło: comment_537KA1l4uzQs6j5h57rUtwM49Z9YwtxR.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@MWittmann: Mówisz o Andrzeju Wyrębku? Był owszem aktywny, bo był z Olsztyna, a w przypadku wyborów do PE są łączone okręgi i w ten sposób aktywny był w województwie warmińsko-mazurskim i podlaskim. Teraz pewnie działa u siebie, w tym war-mazurskim.
  • Odpowiedz
@Axelio: Ci kandydaci wydają się całkiem w porządku. Przynajmniej nie #!$%@?ą idiotyzmów typu "hurr durr sprywatyzujemy miejską ciepłownię i otworzymy rynek grzewczy dla prywatnych przedsiębiorców, ludzie przeprowadzą się tam gdzie będą najniższe ceny ogrzewania bo nie mają #!$%@? innych problemów". XD
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy-potwor: Tak! I skończyłby się wreszcie ten boom na kupowanie mieszkań, który krytykują m.in. wykopki. Na zachodzie i w USA ludzie żyją w wynajmowanych mieszkaniach. Na własność kupują je tylko inwestorzy, którzy później je wynajmują. To u nas jest chory system!
  • Odpowiedz
Idź jeszcze do Radia Maryja wylewać gorzkie żale. Najpierw dziecko to Ty się upewnij kto kim jest w KNP zanim zaczniesz obsierać i szerzyć kłamliwą propagandę. W KNP PODLASIE NIE MA ANI JEDNEGO "URZĘDASA", WSZYSCY SIĘ DOKŁADAJĄ I ROBIĄ TO IDEOWO, A NIE DLA CIEPŁEJ POSADKI, KTÓRA WCALE WBREW POZOROM NIE JEST TAK DOBRZE OPŁACALNA!Każdy z nas ma znacznie więcej z prac zawodowych- głównie firm bo mamy większość przedsiębiorców, niż miałby po
  • Odpowiedz
Oskar, vel Axelio, jesteś zwyczajnie chory na umyśle, jedynym urzędasem jesteś tam ty i właśnie podpisujesz się pod swoim wnioskiem o wylot z liściem na mordzie w ramach załącznika do wylotu. 80% przedsiębiorców, to nie urzędnicy. Obecnie nie ma tam ani jednego aktywnego urzędnika, a jedynie przedsiębiorcy. Ludzie ciężko pracują, a Ty za ten czas raz się pojawiłeś na spotkaniu, a i tak musiałeś wszcząć kłótnię, której następstwem były potem tylko ataki
  • Odpowiedz
Jednak kolego nie wylecisz, bo się okazuje, że w KNP nigdy nie byłeś. Przyszedłeś jedynie siać zamęt i kłócić się. Nie potrafiłeś się nawet do prostych zasad panujących w KNP dostosować. Jeśli nazywasz kogoś socjalistą, to sam nie stosuj socjalistycznych technik - kłamstwa, propagandy i głupoty. Nie znasz ludzi, bo praktycznie nie miałeś z nimi kontaktu. Nie masz też zielonego pojęcia o czym mówisz. Nie masz zielonego pojęcia o wolnym rynku. Jeśli
  • Odpowiedz
@bruceivins: Ci ludzie wyżej dostali szału, bo to są właśnie ludzie, którzy mają nikłą wiedzę ideologiczną z zakresu konserwatyzmu i liberalizmu KNP. Gdzie byli jak KNP powstawało? Dlaczego nagle pojawili się i uzurpują sobie prawo do jedynej według nich słusznej prawdy? Kandydaci sami przyznali się, że pracowali/pracują jako urzędnicy (patrz link niżej) i co? Nagle to jest nieprawda?

A odpowiadając na twoje pytanie to pomagałem tylko w drobnym zakresie. Na przykład zaproszony zostałem na konferencję prasową, gdzie zaprezentowano kandydatów na radnych i kandydata na prezydenta - p.Szeweluka. Tutaj video:
  • Odpowiedz
@Axelio, z Tobą nawet nie wchodzę w dyskusję, bo swoim zachowaniem jesteś w tych kręgach spalony. Chcesz pomóc prawicy, chcesz szerzyć idee konserwatyzmu i liberalizmu? To zapisz się do PO, PiSu, czy SLD. Swoimi zdolnościami destrukcyjnymi pomożesz dużo bardziej.

@reszta, wybaczcie reakcję, ale jeśli ktoś prawie 100% swojego wolnego czasu przez ostatnich kilka miesięcy poświęca na pracę, za którą nie ma nic (poza nadzieją na lepsze jutro) i nagle taki ktoś próbuje niszczyć efekty tej pracy, to ciśnienie bardzo mocno się podnosi. Ja, owszem, kandyduję w tych wyborach, ale jestem świadom, że z mojego miejsca na liście szanse mam mniej niż nikłe. Zatem ciężko pracuję na innych, pracuję dla idei. Podobna sytuacja jest z niką5550.

@kamwu: W oddziale gdzie jest maksymalnie kilkadziesiąt osób nie wiecie, kto należy, a kto nie (zwłaszcza @Axelio, który z tego
  • Odpowiedz