Wpis z mikrobloga

@wielkanoc: hej mam pytanko, czy te rysunki wysyłało się do tego gościa od kursu czy zachowywało się je dla siebie? wydaje mi się, że chyba się wysyłało, ja też bym chciała wysyłać

tak pytam, bo ja zrobiłam kiedyś tylko część dnia pierwszego i na tym skończyłam, a teraz chcę od nowa podać maila na tamtej stronce i bym chciała tamtemu panu wysyłać moje piękne rysunki hehs

chyba że się nie da
@PyraPrzeznaczenia: wysyłało się jemu, tam był chyba tez mail do tego podany bo jemu tez zależało by mieć co publikować do danych dni :-) jako „nasze efekty”, dodatkowo zawsze odpisywał i staral się komentować prace :-D Sympatyczny gościu :-)
@wielkanoc: w ogóle ogarnęłam, że teraz tam się zmieniło i tylko pierwsze 5 dni to dni darmowe i nie ma już całego kursu za darmo, ale jeszcze mam te stare maile, bo kiedyś już byłam na to zapisana i tam są jakieś obrazki i mogę też wzorować się na waszych starych wpisach jakbym się uparła, ale trochę zapał mi zmalau jak się okazało, że tylko 5 dni mam, a nie 40
@wielkanoc: noooo właśnie nie działają, też je mam, znalazłam dzisiaj te stare maile i nie działają linki z nich

ale tak jak pisałam mogę się wzorować na obrazkach na mailu, bo tam były obrazki przykładowe i na waszych obrazkach pod tagiem też mogę się wzorować jak się uprę

no, to jeszcze zobaczę jak będzie, bo w takiej sytuacji trochę się chce, a trochę nie :p