Wpis z mikrobloga

Hiszpania ➟ Segunda Division: Gijon - Leganes (17:00)

--

Wczorajsze spotkanie na angielskiej ziemi weszło bez problemu, a dziś przenosimy się do słonecznej Hiszpanii, gdzie zmierzy się drużyna mająca aspiracje do awansu (Gijon) z beniaminkiem (Leganes).

Gospodarze są jedynym niepokonanym zespołem w lidze. Wygrali 3 spotkania i 4 zremisowali a bilans bramkowy tych meczów prezentuje się następująco: 10-6. Dodatkowo jest to silna drużyna na swoim stadionie - w tamtym sezonie na 21 spotkań wygrali aż 12, 6 zremisowali i tylko 3 przegrali. Strzelili rywalom aż 39 bramek, co było najlepszym wynikiem. W tym sezonie zapowiada się, że będzie podobnie - póki co 1 zwycięstwo i 2 remisy. Co ważne, te 2 remisy osiągnęli z Valladolid (spadkowicz z PD, mocny zespół od początku w czubie tabeli) oraz Giron (porządnie wzmocniony z myślą walki o awansie). Zwycięstwo zaliczyli z Ponferradina (aktualnie 3. miejsce w tabeli).

Naprzeciwko nich staje dzisiaj beniaminek II ligi. Póki co Leganes wygrało 2 spotkania, 3 zremisowało i 2 przegrało (bilans bramkowy 8-7) i zajmuje 12. miejsce. Warto pochylić się na tym, z jakimi rywali zdobywali oni swoje punkty oraz na ich mecze wyjazdowe. Wygrali z Tenerife (20. miejsce, 5 porażek) oraz z Mallorcą (21. miejsce, także 5 porażek). Na wyjazdach spotykali się ze słabymi rywalami, mimo to na 3 spotkania zdołali tylko jeden zremisować oraz 2 przegrać. Bilans tych spotkań to... 0-3. To nigdy nie był znakomity zespół wyjazdowy - ot czasami wygrał, czasami przegrał.

Oba zespoły się jeszcze nie rozstrzelały, ale nie ulega wątpliwości, że Gijon jest zespołem lepszym, a kurs @1.90 na bet365 wartym jest grzechu. Uważam, że gospodarze poradzą sobie bez problemu z beniaminkiem :)

--

normal bet: Gijon - Leganes 1 @1.90 (9/10)

value bet: Gijon - Leganes 'Gijon win to zero' @3.00 (6/10) Gijon - Leganes 1&U2,5 @3.75 (5/10)

--

#topbuk #bukmacherka #typdnia
  • 11
normal bet: WON

value bets: LOST & LOST

--

Hmm, po raz kolejny nie wchodzą value bets, ale ważne, że siadają te podstawowe. Póki co po powrocie idzie nieźle, spodziewałem się lepiej jeśli chodzi o stan konta ale nie narzekam. Myślę, że typy też na razie niezłe.

@Navrazz: grałeś? ; )
@Poroniec: tak :) Postawiłem rano i dodatkowo pocieszyła mnie Twoja zapowiedź. I jeszcze postawiłem na Guimaraes B w portugalskiej Secunda Liga po kursie 2.20 i też weszło 2-1 :D