Wpis z mikrobloga

Potworna strata na Dig... ale przynajmniej VP ugrało i LDLC teraz też wygrywa więc jakieś plusy są.

HR vs Dig:

Właśnie patrzę na wyniki map i nie wierzę że Dig ugrało tylko 3 rundy w CT na mirage'u przeciwko Tytanom... Jeśli weźmiemy pod uwagę też to że HR ugrało 8 kontra Fnatic i fakt że to jedna z lepszych map HR to wniosek nasuwa się sam = medium bet na HR.

Titan vs Epsilon:

Najwyraźniej tytani się ogarnęli (szkoda że na moją niekorzyść) i postanowili jednak dzisiaj grać dobrze. Cache zawsze był ich mocną mapą a sam epsilon nie gra ostatnio jakoś specjalnie dobrze. Medium-High na Tytanów.

VirtusPro vs Fnatic:

Mój najgłupszy bet prawdopodobnie. Szanse na to że Virtusi ugrają tego cache'a wynosi pewnie z 25% (biorąc pod uwagę to jak zagrali przeciwko ATN dzisiaj) ale mimo wszystko była to kiedyś ich najmocniejsza mapa. Przy okazji oddsy są świetne aby akurat liczyć na szczęście, pytanie brzmi - czy VP da się po raz trzeci pokonać przez Fnatic na tej samej mapie? Medium na VP. (liczę na szczęście)

http://i.imgur.com/3vgcyAG.png

#stawiajzzyciorysem
  • 5
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: Teraz mimo wszystko postawiłem allin na Dig w Dig vs HR. Ta forma HR to w sumie tylko takie złudzenie, bo grali z drużynami które po prostu miały zły dzień i coś w nich nie grało. Idealny przykład to titan, którzy zostali zmiażdżeni a na następny dzień wygrywali.
  • Odpowiedz