Wpis z mikrobloga

Na prośbę @Adam Kijas wrzucam ten zajebiście skomplikowany przepis na coś co zrobiłem z tego co akurat miałem, i byłem głodny. A że musiałem akurat wyjść z psem, danie zrobiłem gdzieś w lesie. No i oczywiście smakowało zajebiście, jak to zwykle bywa gdy ktoś jest głodny i gotuje w terenie.

1. Kup konserwę z Biedronki.

2. Jeśli już tam jesteś, kup sobie cebulę, mają tylko w workach ale przecież my jesteśmy narodem cebularzy. Nie zginie.

3. Jeśli wziąłeś małą cebulę, wróć się po jeszcze jedną.

4. Kup jeszcze jedną cebulę, pozostałe dwie jakie wielkie by nie były i tak są za małe.

5. Kup przecier pomidorowy. Wystarczy taki z puszki za 80gr ale w Biedronce takich nie ma.

6. Ukradnij matce/żonie/kochance Kucharka.

6a. Jeśli nie ma kucharka, to oznacza że nie nadaje się na żonę lub kochankę, matce można wybaczyć, one potrafią zdziałać w kuchni cuda bez kucharka. Ale danie bez niego i tak są #!$%@?.

7. Musisz #!$%@?ć skądś woreczek ryżu, cała paczka to będzie za dużo.

8. Kup pomidora.

9. Kupiłeś jakieś gówno, idź do porządnego warzywniaka i kup pomidora.

10. Konserwę z biedronki (1.) pokrój w kostkę, albo w trójkąty. W sumie wszystko jedno bo i tak się wymemla przy gotowaniu,

11. Jeśli pokroiłeś w półksiężyce, masz problem. Częściowo ale jednak, ta konserwa zawiera wieprzowinę.

12. Nie żebym miał coś do muzułmanów, ja tylko ich nie lubię.

13. Cebulę pokrój w cokolwiek. Ile widzisz tyle dej.

14. Dodaj cebuli, jeśli już dodałeś, dodaj więcej bo na pewno będzie za mało. Jeśli pominąłeś punkt 13, nie martw się. Dodaj 2x więcej cebuli niż masz. Cebula to samo zdrowie, może i wzrok ci poprawi.

15. Wpieprz tam trochę cebuli.

16. Wpieprz trochę pieprzu.

16a. Nie dodawałem tam pieprzu, myślę że będzie lepsze. Jeśli już wpieprzyłeś pieprz i myślisz że tylko myślisz że ja myślę że będzie lepsze, wyjmij pieprz łyżeczką.

16b. Wymieszałeś, zapomnij o wyjęciu pieprzu. Dotrzyj jednak do punktu 16c..

16c. Dotrzyj do punktu 22.

17. Wpieprz pokrojonego w kostkę pomidora, w sumie może być i nawet w pół księżyce.

18. Dodaj trochę kucharka, jeśli nie masz kucharka, patrz punkt 6a.

19. Bez kucharka, danie będzie #!$%@?.

20. Dodaj 2 łyżeczki przecieru. Ja dodałem 6 ale ja jestem #!$%@?.

21. Wszystko wymieszaj, chyba to gotujesz? Jeśli nie, Twój problem.

22. Danie jest gotowe, daje radę.

23. Jeśli danie nie daje rady patrz punkt 23a

23a. Patrz punkt 24.

24. Wyjdź z domu aby przyrządzić danie.

24a. Jeśli zrobiłeś je w domu, patrz punkt 23a.

25. Sorry to nie ryż tylko pęczak. Ale też będzie dobre.

Pobierz teleimpact - Na prośbę @Adam Kijas wrzucam ten zajebiście skomplikowany przepis na co...
źródło: comment_SHszTULkbglM7MxR4PMMnU6DgpUNR0BX.jpg
  • 8
@teleimpact: Dawno temu robiliśmy tak zupki Campbella:) Mimo że puszkę zupki należało jeszcze rozcieńczyć puszką wody, to z braku większego naczynia najzwyczajniej na świecie zajadaliśmy się takimi jakie były, tylko podgrzanymi na ognisku. Ale komu to przeszkadzało na kempingu w Kalifornii, nieco na północ od L.A., zaraz przy pacific highway 1... No może trochę kojotom, bo wyły jak #!$%@?;)