Wpis z mikrobloga

Głupota albo zakłamanie tych ktorzy organizuja pikiety poparcia dla Noworosji w Polsce jest porażajaca.

Kilka dni temu zorganizowali oni pikiete. WIiadomo przemowienia jakis fanatykow cos jak trole z Wypoku itp.

I teraz ciekawe. Narzekali po akcji bardzo na to że pomimo iż polowa na pikiecie miala koszulki OWP (obóz wielkiej Polski) to rosyjska telewizja podala w swojej relacji że pikiete zorganizowala Samoobrona (czyli partia po Lepperze) a nie bylo o narodowcach.

Napisano tak:

Sporządzono materiały prasowe co jak zwykle ucieszyło zgromadzonych. Następnego dnia pozostał jednak pewien niesmak. Jacek Mędrzycki dowiedział się z Rossija 24, że występował z ramienia „Samoobrony” zaś samo wydarzenie zostało właściwie przedstawione jako akcja tejże partii.

Ale potem zrobil sie smrodek bo zblizaja sie wybory samorządowe i liczaca na kilka posadek radnych Samoobrona przestraszyla sie że przypina im sie łatke rosyjskich sługusów. No i przewodniczacy Samoobrony nakazal Wojciechowi W. z tejże partii wydac oswiadczenie że nie jest po żadnej ze storn. I tenże gosc napisał :

W moim wystąpieniu nie ujawniłem moich związków z moją Partią, gdyż, jak podkreślę raz to jeszcze! Uczestniczyłem w nim jako: Wojciech W. Wojtulewicz, chociażby kolega Jacka Mędrzyckiego, czy Eugeniusza Sendeckiego i wielu innych przyjaciół (n.p. Rolanda, Mirka lub Jurka) a nie członek"Samoobrony"!!!

Mogę co najwyżej podejrzewać, iż kolejny raz "przekaziory" postanowiły zmanipulować podawane społeczeństwu informacje w taki sposób, wywoływać jak najbardziej negatywne odczucia! Nie mamy wpływu ani możliwości obrony przed polskojęzycznymi mediami a (o ironio!) bardziej wiarygodne i obiektywne są rosyjskie media!Nie mamy również możliwości prostowania fałszywych i zmanipulowanych informacji serwowanych Polakom!

Czyli - Uczestnicy akcji sie wkurzali że rosyjska telewizja powiedziala o Samoobronie jako organizatorze a ten sierota zwala to na klamstwa polskich mediow i wychwala te rosyjskie mimo że autorzy tej strony na którą napisal oswiadczenie sami podali ze przeklamania dokonala Rossija 24 (jeszcze sugerowali że zrobila to celowo).

Wszystko to te debile nazywajacy sie narodowcami wrzucily jedno pod drugim i nie widza sprzecznosci.

Nie rozumiem też dlaczego jedni narodowcy oburzaja sie planami budowy przez Rosjan pomnika ku pamieci bolszewików zameczonych w "polskich obozach smierci" a drudzy narodowcy #!$%@? flagami w barwach Rosji popierajac ten kraj w trwajacym konflikcie. Gdyby jakies lewaki nazwaly sie narodowcami i zaczely popierac cos kontrowersyjnego to czy prawdziwi narodowcy z #ruchnarodowy milczaco przyzwalaliby im na używanie zwrotu narodowy i takiejże symboliki?

#ukraina #narodowcy #rosja #owp
  • 3
@PatologiiZew: A nie boicie sie że mniej zorientowani potencjalni wyborcy zaczna identyfikowac RN z dzialalnoscia tej egzotycznej czesci narodowców? Bo do mnie pisal ktos zebym nie uzywal nazwy narodowcy piszac negatywnie o czyms tam bo on tego nie popeira bo jest z innego odlamu narodowcow. No ale ciezko sie w tym polapac. Zwykly czlowiek ktory przeciez jest celem do ktorego trzeba dotrzec z oferta programowa slyszy -narodowcy- i tak sobie klasyfikuje