Wpis z mikrobloga

wiecie może kiedy będzie zmieniana oferta LTE operatora play? chciałbym kupić sobie ten domowy router z możliwością podpięcia anteny zewnętrznej i jakby dawali do tego jakiegoś szamszunga to byłoby miło.

#play #lte
  • 23
  • Odpowiedz
@Krupier: Nie piszą tego w specyfikacji produktu że mały ma wyjście na antenę zewnętrzną. Mieszkam aktualnie w takiej dziurze i jestem przekonany że będzie słaby zasięg. Wiesz może jeszcze jaką antenę najlepiej kupić do tego małego modemu żeby przetestować go? no i jeszcze czy sygnał wifi z tego małego też można kopiować przez przedłużacze zasięgu wifi żeby pokryć cały dom?
  • Odpowiedz
@Krupier: dzięki za pomoc. ale jak bym brał ten zestaw na próbę to muszę mieć antenę już w domu żeby próbować z anteną bo wiem że bez nie będzie działało.

Zapytam się w sklepie.

Dzięki
  • Odpowiedz
@ElCidX: router muszę i tak wziąć, ale wolałbym ten duży, domowy bo można podpiąć więcej urządzeń.

szamszung jak dają niby gratis to spoko, często myślę o zakupie takiego ale jakoś nie mogę się przemóc bo jeszcze nie za bardzo mi potrzebny widocznie.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Jest to trochę nowa technologia dla mnie więc nie kumam o co chodzi. Czy chodzi o to że do MiFi nie mogę podpiąć przedłużacza zasięgu (wifi extender czy jak to się nazywa...)? Muszę iść do salonu i zapytać bo nie chcę tutaj was truć. Chcę mieć zasięg w całym domu i potrzebuję ze 2 przedłużacze zasięgu bo grube ściany. Potrzebuję też anteny zewnętrznej bo dom na zadupiu i nie ma
  • Odpowiedz
@ElCidX:

Mega dzięki za takie kombo.

taka ciekawostka:

patrzyłem na stronie play i wychodzi na to że mogę kupić ten modem w dwóch różnych abonamentach w 6 różnych cenach. Dokładnie to samo jest za 49,99 59,99 i 69,99 (unlimited tylko przez pierwsze 6b miesięcy a później tylko nocki) albo trzech kolejnych dokładnie takich samych ofertach za 69,99 79,99 albo 89,99 (unlimited na zawsze).

Nie kumam o co chodzi i po co
m.....m - @ElCidX: 



Mega dzięki za takie kombo.



taka ciekawostka:

patrzyłem na...

źródło: comment_fDAtUflrSHBKbHzm3NOyrU23UnCKoHB0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@metnokitlumtsejeinerotkotnokitlum: Po 6 miesiącach z tego co wiem można dokupic pakiet nielimitowanego lte za 20 zł.

Ale teraz tego nie opłaca się brać, do końca roku jest darmowe lte.

Wystarczy mieć sprzęt, starter play online doładować za 50 zł (daje ważność konta 100 dni) i co miesiąć włączać usługę darmowego lte, aby ja włączyc trzeba mieć na koncie 30 zł i wazne połączenia wychodzące, włączenie usługi nie pobiera żadnych opłat.
  • Odpowiedz
ok. Zainstalowałem gargoyle. Router hula super. Dzięki. Słaby zasięg mam z tym LTE. max 7Mb/s ściągania ale to i tak jest lepiej niż stary internet który jest aktualnie.
  • Odpowiedz