Wpis z mikrobloga

  • 0
#!$%@? MIRASY WSZYSTKO TYLKO NIE WAT, #!$%@? was serio? uciekajcie stamtąd poki jeszcze szansa sie przenieść na kolejny semestr
  • Odpowiedz
@blowfish: po wojskowych jesteś zawodowym wojskowym. niby posada pewna, ale pracujesz dla wojska i masz inne, czasem słabsze perspektywy. Ale możesz pracować naukowo, jak Cię zechcą, to zostajesz na WAT i tak odrabiasz swoją służbę praktycznie cały czas na miejscu. Dzięki temu możesz też łapać zewnętrzne kontrakty jako specjalista. Nie jeden wojskowy wykładowca na WAT właśnie tak działa. Co do zwracania kasy, to tak. Jeśli Cię wywalą, to musisz zwracać.
  • Odpowiedz
@majstr: to nie wiem czemu tak ludzi zniechęcasz. chociaż ostatnio spotkałem człowieka, co już wreszcie pracę obroni i strasznie, strasznie źle przeżywał i nawet na Nowickiego psioczył... No czekałem aż zacznie najeżdżać na jedynego, umiłowanego, miłościwie nam panującego prof Lucjana Kowalskiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@eloar nie wiem który rok i jaki kierunek u Ciebie, ale po 4 latach meczarni na lotnictwie, szukaniu pracy w zawodzie i propozycji zarobkow zrozumialbys skąd ten #!$%@?
  • Odpowiedz
@majstr: gdyby zeszłej jesieni nie udało się wreszcie obronić, to byłby 15ty semestr ( ͡° ͜ʖ ͡°). No niestety po Cybernie mam masę dobrych wspomnień, niezgorsze kompetencje i aktualnie 4lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego. No po lotnictwie może być ciężko. Ja ludzi tylko z WEL i WMT znałem poza WCY.
  • Odpowiedz
  • 0
@eloar każdy wydział się rządzi swoimi prawami, nawet kolejne roczniki miały wieksze luzy, wiec nie chce tu uogolniac ale dla mnie czas na wacie to najgorsze wspomnienia z całego procesu edukacji. niemniej winszuje i gratuluję Tobie :)
  • Odpowiedz