Wpis z mikrobloga

@Logan00: no właśnie telefony od dość dawna nie mają, więc myślałem, że modemy też nie.

Próbowałem się połączyć, pokazywało się dostępne połączenie plus, wpisywałem odpowiedni punkt dostępu itp., ale nie działało i tak. No ale jeszcze pokombinuję.
@Logan00: huawei e3131, zainstalowałem jeszcze raz, żeby sprawdzić no i jest Plus (UMTS), pyta o punk dostępu, użytkownika i hasło, wpisuję i jak zatwierdzam, to od razu pojawia się, że nie można się połączyć.
@Logan00: tylko ja instaluję sam sterownik i łączę się przez windowsa, nie przez jakąś aplikację. Nie umiałem znaleźć oryginalnych sterowników do tego modemu, żeby była aplikacja.
@psi-nos: mam ten modem z Playa, włożyłem tylko kartę Aero2 w ustawianiach profilu dodalem nowy: Aero2, apn: darmowy i zapisałem i tyle, połączyło od razu, łącz się przez ich aplikację Play Online dołączoną do modemu (zaisntaluj go ze sterowników dołączonych w modem)
@psi-nos: poszukaj na wspomnianej stronie, niektóre modemy z tego co pamiętam to miały zablokowaną tę niestandardową częstotliwość aero

A tak na serio to polecam chipsy #lays i sztuczkę na 5GB/2dni z paczki do końca listopada bo to aero z captchą to jest nie do wytrzymania, pochlastać się idzie ;/
@psi-nos: aplikacja jest dołączona do modemu, podłącz modem, poczekaj chwilę, wejdź w Mój komputer i tam będzie PLAY ONLINE wejdź w niego jak się samo nie uruchomi i tam masz Setup.exe i zaisntaluj z tego, potem może trzeba będzie wyjąć modem i włożyć znowu, Windows sam ogarnie
@Logan00: no zrobiłem tak i jak daję połącz to od razu się pojawia, że urządzenie zostało rozłączone, także będę jeszcze coś kombinował, pogoogluję. Dzięki bardzo za pomoc.