Wpis z mikrobloga

@vviktor_88: Zarabiać może udostępniając psa jako reproduktora, same wystawy to w zasadzie wyłącznie wydatki (koszt zgłoszenia + paliwo), poza pucharami i medalami można jeszcze liczyć na worek karmy, przeważnie dopiero za podium w kategorii Best in show, w której startują zwycięzcy poszczególnych grup.

@californication: Niesamowicie przyjazna rasa, jak mawiał znajomy hodowca - seter wpuści złodzieja do domu i jeszcze zrobi mu herbatę ;)
@Fref: Ja mam dwa setery - ten na zdjęciu to odmiana amerykańska a drugi angielski. Oba już porządnie utytułowane. Zazdrosne są bardzo i trzeba uważać żeby nie faworyzować żadnego, bo są to bardzo uczuciowe psiaki i czasem trzeba korzystać z pomocy behawiorysty.
@celtics: Dokładnie, Rubel ( ze zdjęcia ) ostatnio w Warszawie zrobił BIG , BIS i dwie grupy i w nagrodę dostał wielki wór karmy, bon na cały rok na smakołyki i karmę w jednym ze sklepów.

Zdanie o złodzieju jakbyś wyjął mi z ust bo to niesamowicie przyjazne psy, fajnie popatrzeć jak zachowują się przy dzieciach, widać ze lubią ich obecność.
@californication: Na pewno chodziło o setera? Bo często mi się zdarza, że ludzie mylą go ze spanielem, a wszystkie spaniele jakie znam nie grzeszą psią inteligencją. Setery to bardzo łagodne psy, wierne i kochające, lubią miękkie kanapy, strasznie sie przytulają i potrzebują dużo zainteresowania. Jak się dobrze ustali pewne sprawy na początku, kiedy jest jeszcze mały i zapewni wszystko czego potrzebuje nasz seter to będzie takim przyjacielem który wygra nie jedną