Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wooles: no i co z tego? Był tag #randomanimeshit używany do tego typu obrazków i było dobrze- kto chciał wrzucił na czarną i po sprawie. Co miesiąc będziecie zmieniać charakterystyczne tagi licząc, że może jednak ktoś się do tego gówna przekona?

@wooles: Zrozum- blokowanie tagów ma sens tylko wtedy jeśli się ich trzymamy. Mówisz zablokuj kolejny tag- ok. Ale czy mamy prowadzić takie wtórne dyskusje co tydzień? Dlaczego nie otrzymałem odpowiedzi na proste pytanie- gdzie jest #randomanimeshit ? Gdybyście przestrzegali zasad nie byłoby tej rozmowy, ale nie- ze znanych tylko sobie powodów próbujecie obchodzić działanie czarnych list.
Tak się wtrącę, ale #ecchi powstał chyba z 2-3 miesiące wcześniej niż #randomanimeshit :D


@BlackReven: No sorry- nie wymagaj, żeby normalny zdrowy na umyśle człowiek śledził historię i czas pojawiania się tych tagów. Do niedawna używaliście #randomanimeshit i było dobrze dla wszystkich. Zablokuję wszystkie z listy i za miesiąc, dwa znów zaczniecie szukać "furtek" byle tylko pokazać swoje zboczenie światu.
No i my się trzymamy zasad, ale Ty ich nie znasz i się upierasz na tym, ze je znasz :]


@BlackReven: Już powiedziałem- nie wymagaj od normalnej, przeciętnej osoby znajomości tagów z pod znaku anime gówna. Trzeba było jeszcze dłuższą listę tagów zrobić. Jakoś pasjonatom innych rzeczy/branży wystarczy jeden, góra dwa tagi.
weźcie jakiś jeden tag do tego sobie stosujcie, bo już mnie mnie denerwuje każdorazowe blokowanie coraz to innego tagu


@salvador94: O tym właśnie mówię. Wszyscy inni potrafią to zrobić, tylko anime pasjonaci mają z tym problem. Chociaż nie powiem- do niedawna wystarczyło blokować #randomanimeshit ale znowu im się coś w głowach zmieniło.
No nie sądzę, po prostu tego nie zauważałeś :]


@BlackReven: Wiesz lepiej ode mnie co widzę?( ͡° ͜ʖ ͡°) dlaczego nie możecie wszystkiego tagować #anime ? wielbiciele pilki noznej wszystko tagują #pilkanozna , a dopiero później wstawiają tagi uzupełniające. Jak już się na nich powołujesz to bierz z nich przykład. I nie jest #!$%@? idealnie, bo gdyby tak było nie rozmawialibyśmy na ten temat.