Wpis z mikrobloga

Dzieeeeeń dobry! Tym razem kupiłem trochę sprzętu do naszego salonu, wobec czego będą dwie wersje opisu - dla kobiet i dla mężczyzn.

Zaczynamy z wersją dla Mirków: Samsung 48h8000, 1080p bo nie ma na tyle materiału źródłowego w 4K, żebym kupował taki tv. A serce mnie boli jak film, czy gra jest skalowana przez tv, lubię jak działa w natywnej rozdzielczości :] Nie jaram się krzywizną, chciałem jak najlepszą matrycę i procesor + możliwość dołożenia evolution kita w przyszłości. Głośniki po wielu zmianach decyzji wziąłem HKTS 16 - nie jestem audiofilem bo na odsłuchu za nic nie poczułem różnicy między tymi a HKTS 30 :P Na dniach dojdzie srebrny amplituner Onkyo TX-NR636 :)

Wersja dla Mirabelek: Telewizor jest zakrzywiony a głośniki białe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#remont #inrzynierpoleca #audioboners
Pobierz inrzynier - Dzieeeeeń dobry! Tym razem kupiłem trochę sprzętu do naszego salonu, wobe...
źródło: comment_Tua1m3d0u6WSoxxIGM7TqYsJZqQnzby6.jpg
  • 23
@inrzynier: daj znać jak twoja opinia o tej krzywiźnie, ja słyszałem od znajomych, że strasznie słabo, bo jak tylko trochę z boku popatrzysz to niestety połowa obrazu ci znika z pola widzenia
@NaxZST: Z czasem zmieniają systemy w telewizorach... najpierw był internet@tv teraz jest smart tv, za parę lat wymyślą coś innego. Za zmianami idą nowe możliwości jak i nowe aplikacje itd. Evolution Kit to taka przystawka którą się doczepia do wejścia z tyłu telewizora dająca możliwości nowych telewizorów w starszych modelach, taki ukłon od producenta sprzętu, że kiedyś tam wydałeś sporo kasy na flagowy model np. telewizora. @inrzynier ....jedynie ZAZDRO!..fajny model
@NaxZST: no dzięki :)

@Szewa1990: pięknie wytłumaczone, h8000 to flagowiec wśród 1080p samsunga, skubany ma wszystko :) w jednym ze sklepów chcieli mnie przekonać na serię 7000 4K, była nawet tańsza od tego. Gostek postawił w końcu oba tv obok siebie - h8000 świecił lepiej przy tym samym materiale.