Wpis z mikrobloga

No hej Mireczki. Mam problem, dosyc powazny problem. Wzialem sie dzis za malowanie pokoju.. nowy kolor scian, jaki sobie zaplanowalem, to kolor : slonecznikowy ( cel : rozjasnienie pokoju )

Znalazlem w domu jakas farbe ( tak ze 4 litry ) wiec pomyslalem, ze nie bede kupowal juz takiej gotowej, bo po co tracic kase ( troche cebula? ), i dodam do tego barwnik zolty.

Znaleziona farba miala kolor, hmm, taki pomaranczowy, troszke moze jaskrawy. Pomyslalem ze dodam do niej barwnik slonecznikowy + cytrynowy, co spowoduje rozjasnienie tego koloru. Tak tez zrobilem.

No i tteraz najlepsze ( a raczej najgorsze ). Barwe jaka uzyskalem, to na moje oko kolor - UWAGA - ! PARÓWKOWO - BIEGUNKOWY (ODCIEN JASNY ), TRAGEDIA... Zaczalem malowac i strasznie brzydko to wyglada. Skoczylem po jeszcze 3 barwniki cytrynowe ,dupa, nie wiele to dalo - Dalej SRACZKA - w pelnym tego slowa znaczeniu

Sciany tak bardzo #!$%@?, oczekiwania co do koloru - tak bardzo #!$%@?. Jak zyc Mirki, jak mieszkac ? No bo kurrde nie wiem.. Doradzcie cos jak uzyskac z tego kolor zolty ( slonecznikowy ) lub nawet cytrynowy

#gorzkiezale #pomocy #malowanie
matthew991 - No hej Mireczki. Mam problem, dosyc powazny problem. Wzialem sie dzis za...

źródło: comment_KmKLw1F4FPvvvRL4BJEqnHrmPuIqLSBa.jpg

Pobierz
  • 8