Wpis z mikrobloga

@steemm: A (wojujący) ateizm jest dla gości, którzy chcą się poczuć lepiej i dowartościować, że są mądrzejsi niż inni. Nie wiem, co ma cię obchodzić, co kto robi w wolnym czasie.
  • Odpowiedz
@Adam787: nie nie czuje sie lepszy, po prostu uważam że to co mi wkłądano do głowy na religi, w kościele podczas mszy, to strasznie naciągane historyjki, do tego straszenie dzieci piekłem to jest prawdziwa wisienka na torcie religii :)
  • Odpowiedz
@steemm: Wiesz, tu chodzi o wolność. Chcesz wierzyć ok, nie też spoko. Tylko zawsze mnie śmieszyły te internetowe wojny. Z jednej strony gimbateizacja atakująca kościół, z drugiej strony próbujące nawracać zagubione dusze fanatyków religijnych. Po co to?

@fir3fly: Daleko mi od tego. :>
  • Odpowiedz
@steemm: W życiu nie powiedziałbym o mojej mamie, ani o mocno wierzącym przyjacielu, że przez swoją wiarę są godni politowania. Serio nie masz wśród swoich dobrych znajomych lub rodziny osób wierzących? I co, też nazywasz ich idiotami?
  • Odpowiedz
@Munchhausen: pewnie że mam w rodzinie osoby mocno wierzące, tematu wiary nie poruszamy bo o czym tu gadać, że ktoś łyka wszystko jak pelikan i nie próbuje nawet zadawać jakichkolwiek pytań , czy próbować negować to co mu się wmawia? @Cineczeq: gimboateizacja to raczej jest marna b--ń katolików, dla których każdy kto nie wierzy musi być gimbo i się buntować!
  • Odpowiedz
@steemm: Ale jaki tu bunt? Atakowanie i wyzywanie osób wierzących jest raczej zachowaniem z gimnazjum. Jak już napisałem. Chcesz wierzyć ok, nie chcesz spoko. Tylko po co atakować się na wzajem, skoro to nic nie zmieni? Żadna ze stron nic nie udowodni (jak byś się starał nie dasz rady udowodnić czy Bóg istnieje, czy nie). Żadna ze stron nikogo nie przekona. :P
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Weź sobie poczytaj na fb jak katolicy atakują akcję Nie zabijam, nie kradne nie wierze. To po prostu jakaś masakra, do tego niszczenie plakatów. Ja przekonam wszystkich co do jednego że wiara w kilka tysięcy bogów jest przezabawna i infantylna :D
  • Odpowiedz
@steemm: No ja o tym wiem,powinni ich złapać i ukarać za niszczenie mienia. Już nie mówiąc o tym, że to grzech według ich zasad. Dlatego mówię, że to dotyczy obu stron. No i nie - nie przekonasz. Wiara nie opiera się na rozumowaniu, tylko na wierze. Dlatego argumentami nic nie zdziałasz. Tak samo jak oni.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Niby z boku, niby taka Szwajcaria, ale lubisz czasem rzucić prowokacją to jednej, to drugiej strony, i napawać się widokiem e-walki ;>.

Tylko po co atakować się na wzajem, skoro to nic nie zmieni? (...) Żadna ze stron nikogo nie przekona. :P


To się tyczy niemal wszystkich dyskusji na wykopie.
  • Odpowiedz
@fir3fly: No ba, fajnie poobserwować lewaków i prawaków którzy walczą. Jak takie małpki w klatce. ()

To się tyczy niemal wszystkich dyskusji na wykopie.


Zależy gdzie. Pod ekonomicznymi tak nie jest. Chyba, że to jest taka populistyczna ekonomia.
  • Odpowiedz