Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: miałem przez jakiś czas i tak samo jak każda klawiatura membranowa. Szkoda 300 zł na membranową, ale Twoje pieniądze :) Pod względem jakości wykonania to szału nie ma, podświetlenie przynajmniej jest ładne. Jeżeli chcesz porządną klawiaturę, a nie zależy Ci tak bardzo na podświetleniu to kup jakąś mechaniczną, na przykład CM storm quickfire XT
  • Odpowiedz
  • 0
@PanKarmelek: wiem ze mechaniczna>membranowavale niestetety dzwiek klawiszy zabilby moja droga polowke. Poza tym chcialbym jednak podswietlenie.va wtedy cena idzie juz bardzo w gore.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: No to jest racja, tylko mechaniczne nie zawsze są głośne. Mam brązowe i jest do przeżycia, czerwonych chyba prawie w ogóle nie słychać, możesz sobie założyć o-ringi na nie i wtedy mają głośność membranowej. Ale jeżeli zależy Ci na klawiaturze z podświetleniem to w sumie obojętnie jaka membranową kupisz to jest to samo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Paplo: wedlug mnie tragiczne wykonanie + jeszcze ten czerwony spod. Za to g510 ma za duzo funkcyjnyvh. Brakuje mi czego pomiedzy tymi dwoma modelami.
  • Odpowiedz