Wpis z mikrobloga

@nokash: hmm...z tego co pamiętam to: pierścionek złoty, szlafrok takie puszysty, spodnie narciarskie, płyty jazzowe, perfumy. Reszty nie pamiętam ;) zależy co ten rozowy lubi. Ale każdy rozowypasek lubi perfumy i biżuterię ;)
  • Odpowiedz
@MartynaCytryna: Bon odpada. Jeszcze nie wykorzystała poprzedniego który ważny jest rok a juz za chwilę straci wazność. Nie ma konta na YT. Mało siedzi przy komputerze. Jest tak indywidualna że ciuchy odpadają. Ciężko kupić jej coś co jej przypasuje bo ma swój styl i wszystko musi byc idealne tak jak sobie wymysli. Juz próbowałem z bielizną kilka razy to nie nosi.
  • Odpowiedz
@MartynaCytryna: Mam nadzieje że cos mi pomozesz bo kompletnie nie mam pojęcia. W sumie sam nie pamiętam co jej kupowałem w poprzednich latach. Bieliznę. Bluzę sportową. Trochę to takie smutne ale ona w sumie nie ma jakichś szczególnych zainteresowań. Ramka ze zdjęciami to moim zdaniem taki trochę dziwny prezent.

łańcuszek tez ode mnie dostała.
  • Odpowiedz
@nokash: A ja nic nie dostałam od mojego #niebieskiegopaska w tym roku (,)

A chciałabym dostać LEGO w każdej ilości ( ), przybory do rysowania, coś z porcelany - np filiżanka czy wazon, akcesoria do skrzypiec (może gra na czymś?), lampkę do roweru, maszynę do szycia.
  • Odpowiedz
@nokash: Ja dostałam od mojego wizytę w studio tatuażu a on ode mnie kiedyś wizytę w studio piercingu także prezenty bywają różne. Dostałam jeszcze książkę kucharską(uwielbiam), wielkie ciepłe kapciochy do domu typu emu(ciągle marzną mi stopy).. także widzisz prezent raczej musi kojarzyć sie z daną osobą. Ramka ze zdjęciami dla mnie jest cudownym pomysłem bo uwielbiam fotografię i zawsze wywołuje zdjęcia na potęgę.
  • Odpowiedz
@besiaczek: Rowery kupowaliśmy i lampki tez sobie kupiliśmy. :) Ale podsunęłaś mi zajebisty pomysł. Zabezpieczenie do roweru jest jej potrzebne :) Tylko jak będzie miała urodziny to już na rowerze może nie będzie jeździć bo będzie zimno
  • Odpowiedz
@besiaczek: Filiżanka do kawy też super pomysł.

@MartynaCytryna: Mam więc dwa typy. Filiżanka i/lub zapięcie do roweru. :)

Super coś już jest.

Myślałem też o takiej bluzce z moim wizerunkiem ale nie wiem czy to nie przesada. Ja np chce taką koszulke sobie zrobić ale czy jej się bedzie takie coś podobać? I czy nie będzie dla niej zakiczowate?
  • Odpowiedz