Wpis z mikrobloga

@sebek1987: #amiga500, mój pierwszy gamingowy sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°). Uczyłem się jako brzdąc #basic z magazynu amigowego, którego nie rozumiałem, bo był po niemiecku XD.

Przepisywałem i patrzyłem co się stanie, a potem domyślałem się, dlaczego tak się stało... To były czasy :).
@piker: Pewnie i można było, ale pcmasterrace to przecież nie jest żadna nowość ani wymysł wykopków. Ja tam podchodzę do tego z dystansem, sam tego używałem kilka razy, a taka ze mnie wyższa rasa, że się za konsolą rozglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piker: Uważam, że tag #pcmasterrace powinien być od chwalenia się sprzętem i wrzucania screenów z ustawieniami na ultra, ale nie jest. Śmiecham za to gdy ludzie wrzucają ten tag przy okazji chwalenia się nowym laptopem albo odświeżenia sobie pierwszego Gothica.

Pisząc o grach wystarczy wklepać #gry albo #grypc jeśli to tytuł stricte pctowy. Każdy kto się spina i traktuje poważnie te wojenki między konsolowcami a pctowcami powinien solidnie klepnąć się w
odświeżenia sobie pierwszego Gothica


@Lumpart: na PC masz kompatybilność wsteczną pozwalającą odpalić gry sprzed 15 lat pisane na dużo starszy sprzęt, więc tutaj użycie tagu IMHO uzasadnione. :)