Wpis z mikrobloga

Siema, jaki internet mobilny wychodzi teraz najtaniej ? Chciałbym kupic taki przenośny router wifi i wsadzić tam karte jakiegoś operatora aby korzystać na terenie całego poznania i okolic.

Do tej pory sprawdziłem ofertę play i jestem zaskoczony bo nic fajnego nie maja. Albo w dużych cenach i z abonamentem 24 mies.

Chciałbym coś bez abonamentu albo z krótszym.

Czy któryś operator oferuje coś w dobrej cenie ? Chce korzystać tylko na smartfonie.

#poznan

#telefony

#internet

#gsm
  • 16
@piciek: 40 zł za 6 gb to jest w dużo ;) orange na wakacje miało fajną promocje, 6 gb na 60 dni za 6 zł :] skończył mi się pakiet po 58 dniach :P a nie szczędziłem go ani troche...
Ok spoko. Więc wezmę Orange. A jak włożę tą karte w taki router wifi to będzie działać ? Czy trzeba coś ustawić ?
@PLAN_B: Albo aero2 - ale mała prędkość, co godzinę captcha i w miastach zdarzają się zawalone nadajniki.

Albo Orange + kody lays. Ale trzeba co dwa dni wklepać kod, co w sumie dużo czasu nie zajmuje, a cena za 75GB miesięcznie bezkonkurencyjna (niecałe 20zł/mies). Niestety - promocja tylko do końca listopada.

A normalny internet - mobilny to raczej drogo wyjdzie za jakiś sensowny limit. Ale chyba te karty Orange z allegro