Wpis z mikrobloga

@joookub: Jeśli chodzi ci o moje opinie na temat gier od 06 wzwyż, to są następujące:

- Sonic 06 - kijem nie tykaj.

- Sonic Rivals 1&2 (PSP) - Średniaki, ale dwójka jest lepsza.

- Sonic Rush i Sonic Rush Adventure - Moim zdaniem świetne gry na DS. Bardzo szybkie, ze świetnymi poziomami. Z jednej strony Rush Adventure ma lepsze poziomy, ale Rush nie ma statków, więc to raczej kwestia gustu.
M.....r - @joookub: Jeśli chodzi ci o moje opinie na temat gier od 06 wzwyż, to są na...
@MlodyDziadzioSpamer: Widzę, że jest tutaj przynajmniej jeden człowiek tak bardzo into Sonic jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To może i ja powiem coś od siebie. Sonic Adventure (DX) jakoś nigdy mnie nie przekonał. Znaczy był spoko, ale mógł być... bardziej spoko moim zdaniem. Przy Adventure 2 sporo się dobrze bawiłem, ale dopiero Heroes przyciągnęło mnie na dłużej. Pomyślałem sobie "hej, to całkiem fajna platformówka jest" i
Platformówka, nie biegajka.


@joookub: Bardzo trafne określenie. Swoją drogą, to jest dosyć mało "biegajek", poza Sonikiem to chyba tylko Freedom Planet znam, a szkoda też, że Sonic odchodzi od tego kierunku. Mam nadzieję, że po klapie na jaką zapowiada się Boom RoL w końcu się obudzą i wrócą do prędkości.