Wpis z mikrobloga

@Bodzion: Niestety tutaj jest za dużo dzieciaków, które nie pamiętają gothica a TES to dla nich Skyrim tylko, więc nie wiem czy te wyniki są bardzo obiektywne. Lepiej spróbować przed 15 w tygodniu jak gimbusy są w szkole ;)
  • Odpowiedz
@Bodzion: Wszystkie Gothici zaliczone, multiplayer też. Z TES IV i V, Morrowinda nie mogę przejść. Wbrew temu jak wszyscy go wychwalają, klimat, blabla, nie jestem w stanie grać w tą grę. Już po 2 minutach chodzenia po wielkiej mapie która jest na dobrą sprawę pusta (puste drogi) machając mieczem (mając 2 animacje ataku?) dziękuje tej grze.
  • Odpowiedz
@Bodzion: Morrowind jest nudne, bo tylko chodzisz jednym gościem i większość zadań to "przynieś to i tamto, zabij tego i tamtego". Zadania się nie segregują po wykonaniu i w końcu nie wiesz co masz jeszcze zrobić.
  • Odpowiedz
@Bodzion: Zależy które części. Dla mnie Gothic skończył się na Nocy Kruka, a Elder Scrolls zaczął się od Skyrima. W Daggerfalla nie grałem. W Morrowindzie nie widziałem kompletnie nic wciągającego. Obliviona próbowałem chyba ze 3 razy i gralem najwyżej kilka godzin, po czym mi sie odechciewało.

Jeśli zaś mam wybierać pomiędzy Gothikiem a Skyrimem, to bez zastanowienia wybieram Gothica (1, 2 czy NK - nieważne).
  • Odpowiedz