Wpis z mikrobloga

#wykopowerozterki w październiku dla kolesia robiłem wizualizacje, pomijająć całą romantyczną historię typ okazał się mega <==8 i ani ja nie skończyłem tematu ani on mi nie zapłacił. Generalnie spoko tylko, że po trzech miesiącach chce mi jednak zapłacić zaznaczając, że temat jest nieskończony ("wypracować materiału zgodnego z naszymi i inwestora oczekiwaniami.") Brać np. połowę kasy czy już dać sobie spokój z tą masakryczną szopką?
  • 4
@osael: @nasedo: zaczęło się od wizek szybkich takich o żeby cos pokazać, skończyło się na wymaganiach, że wizki mają być na poziome światowego CG cały czas za tą samą kasę, materiały bazowe były żałosne i koleś potrafił wysłać wielką poprawkę o 24 i o 7 rano dzwonić czy już zrobione ;] Miała byc szybka akcja, góra 5 dni i 1600 zł a wyszedł miesiąc, po którym dałem sobie z nimi
@Murzyn_uciekajacy_po_lesie: ja bym wziął, żeby odkupić stracony czas. A w wycenie najlepiej podawać przykład co za jaką kwotę (widełki) dostanie. Wtedy gdy ma większe wymagania to kwota analogicznie leci do góry.

Albo.. jeżeli to mało poprawek to zrób całość, niech zapłaci te 1600 i zapomnieć. Możesz także do tej kwoty dodać kasę za poprawki z zaakceptowanego materiału (o ile taki był).