Wpis z mikrobloga

@Sarpens: bo kitajce wolą grać w strategie i moby zamiast strzelanek. Nie pamiętam jak to się stało, że zaczęli od Starcrafta (gdzie, swoją drogą, jest tak samo, od kilku lat wygrywają sami kitajce i foreignerzy mają małe szanse), ale ciągną ten temat do dziś. :) Pewnie też dużo więcej kasy jest z grania w LoL/SC2.
@Sarpens: w tym roku; Naniwa, który #!$%@?ł niezła szopkę w meczu z Poltem. xD Po tym (a w zasadzie przed, sponsorzy zmusili go do przyjazdu) przestał grać, więc w 2015 nie będzie żadnych foreignerów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plnk: Boli mnie to, że Koreańczycy tak mocno pchają się w LoLa. Akurat to jedyna gra, która #!$%@? się tak wielkimi środkami wkładanymi w oprawy medialne. Ten sport, w którym powstają teledyski, piosenki na zamówienie, filmy, potrzebuje wybuchowych, ekspresywnych graczy, którzy sami będą ozdobą. Płaczący po przegranej grze ocelot w Katowicach to obraz wart więcej niż setki finałów wygranych przez kitajców, którzy po meczu się tylko ukłonią.
@Sarpens: mnie nie boli, bo LoL mnie wręcz ziębi i zawsze wolałem grać czy oglądać SC2, ale to nie miejsce na hejtowanie. Za to pokażę Ci, jak wygląda przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tabelki play-offów z Intel Extreme Masters World Championship Finals. W roku 2014 dla ułatwienia zaznaczyłem gracza spoza Korei.

I kilka słów wyjaśnienia: formuła w 2014 zmieniła się z grupy->double elimination (jak było do tej
plnk - @Sarpens: mnie nie boli, bo LoL mnie wręcz ziębi i zawsze wolałem grać czy ogl...

źródło: comment_rebcNf0YCHrR1nrRJq00oPCCFvvhOmJk.jpg

Pobierz