Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: Pani Prezydent, ktoś tu kiedyś dał wspaniały pomysł na "odczarowanie" tego wrażenia po filmie "Nic śmiesznego". Fajnie by było gdyby udało się zaangażować w kampanię promocyjną miasta Cezarego Pazurę. Scenka gdy wychodzi przed dworzec i mówi: "Łódź" z pełnym szacunkiem i podziwem mogłąby się stać tak samo kultowa jak "Łódź, #!$%@?!". Proszę to przemyśleć, bo mimo że pomysł nie mój jest po prostu świetny.
  • Odpowiedz
pewnie by sobie policzył za to trochę


@jarema87: Pewnie tak, ale w końcu miasto ma fundusze na promocję miasta. A uważam, że taki klip będzie więcej warty niż te bilboardy we wszystkich miastach Polski.
  • Odpowiedz
@jarema87: @kiszczak: Niekoniecznie, Pazura związany jest z Łodzią więc i cena mogła być "promocyjna" :)

Ogólnie fajny pomysł na kolejną kampanie Łodzi - zaangażować twarzy znanych ludzi związanych z miastem.
  • Odpowiedz
@bocznica: I niech do Ekstraklasy wejdzie Termalica. Łódź bez przedstawiciela w ekstraklasie, Katowice bez przedstawiciela w Ekstraklasie, Rzeszow, Olsztyn. I pilka rozwija sie na wiochach. Nigdy nie bedzie dobrze.
  • Odpowiedz
@Mleczny_Baki: Sorry, ale wole w ekstraklasie zespoly ktore cos buduja, powoli tworza, gdzie zmiany ida ku lepszemu, a nie wiecznie zadluzone, bylejakie, z ochydnymi stadionami i banda huliganow na widowni. Widac Termalica zasluguje bardziej na gre w ekstraklasie.
  • Odpowiedz
@bocznica: Przez większość mojego życia Łódź była jedynym miastem z dwoma klubami w wtedy 1 lidze, nie ma innego miasta z tak silnymi tradycjami piłkarskimi więc twoje biadolenie nic nie zmieni!
  • Odpowiedz
Sorry,


@bocznica: o.O ja się nie gniewam. A ja bym chciał kluby które coś budują, powoli tworzą, gdzie zmiany idą ku lepszemu, niezadłużone, z historią i tradycjami, z bandą kiboli na trybunach i z wielkich miast. Stadiony to sprawa trzeciorzędna.
  • Odpowiedz