Wpis z mikrobloga

Mirki, dzięki za spotkanie :) łącznie było 10 osób, @blubi_su wpadł się tylko przywitać a później dołączył @Ineptus, więc nie udało się złapać do zdjęcia wszystkich motocykli, ale pokazuję to co mam. Mam nadzieję, że później @kiernek dorzuci kilka zdjęć lepszej jakości ;)

O ile się nie mylę:

@SzlachcicPolny Suzuki Bandit 600

@hypation Honda CB1000R

@Scorpio412 Suzuki Bandit 600

@trysekcja Kawasaki KLE500

@kiernek Suzuki Bandit 1200

@localh0st Yamaha Maxim ?????

@bocznica Honda Africa Twin

@blubi_su Triumph Rocket III

@Lukas77986 Suzuki Bandit 600

oraz @Ineptus Honda Africa Twin, który nie załapał się na to zdjęcie ;)

#motocykle #motowarszawa #pokazmotor #1000zdjeczmotocyklem 888 - 1 = 887

Mam nadzieję, że miło spędziliście czas :)
źródło: comment_APO3LT3cKfmLeRPhdH8XO9GDGOk9qUXj.jpg
  • 43
@SzlachcicPolny: Jazda tymi tunelami jest zajebista, jeszcze droga była praktycznie pusta, też bym przycisnął ale byłem już zbyt zmarznięty, i tak oficjalnie moim ulubionym kawałkiem drogi jest cały wiadukt nad rondem Stażyńskiego. Droga jak na jakimś zajebistym torze wyścigowym.
@bocznica: z jednej strony jestem idiota bo nie zrobiłem A przed wyjazdem za granicę i teraz maksymalnie będę miał gs500 lub bandita 600, ale nie wiem jak wygląda użytkowanie tego drugiego kiedy się posiada a2. Kolejna sprawa to cena, niestety, ale za dobrą africe trzeba zapłacić...
@SzlachcicPolny @Scorpio412 @trysekcja @kiernek@localh0st @bocznica@blubi_su @Lukas77986 @Ineptus @trysekcja:

Dopiero dosiadłem się do konta :). Wielkie dzięki za spot, było zacnie.

Z tego punktu specjalnie podziękowania dla naszego Kaowca @trysekcja (BRAWOO!!), która dbała o to żebyśmy w jednym kawałku dotarli do celu :), dla Niej specjalnie dodaje filmik :).

No i wielkie WOW! dla @blubi_su, za moto. Polecam każdemu kto nie widział, tfu nie widział, nie słyszał. Prze kozak.