Wpis z mikrobloga

@MrFafik: a właśnie jak to jest jak ktoś nawali w pracy i braknie kierowcy to co brakuje jakiegoś kursu czy ściągacie kogoś z wolnego czy może macie na bazie zawsze rezerwę w kierowcach którzy pełnią tzw dyżur ?
  • Odpowiedz
@Abstract: Ale podobno pójdzie 85 km/h. Więcej nie da rady, bo jest blokada. Solarisy są zblokowane do 70 km/h. Przegubowe MAN z górki 90 km/h. Przegubowe Volva - moje ukochane - w zależności od stanu od 80 do blisko 100 km/h. Tak słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrFafik: złapała Cię już kiedyś kupa w trakcie pracy w najmniej oczekiwanym momencie? Zawsze mnie to zastanawia, jak pomyślę sobie o pracy kierowcy autobusu :D.
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Corsen: złapała na linii 53. Wtedy było to 53 pospiesznie, a ja wpadłem na pętlę stając nie na moim peronie, zostawiłem wszystko w #!$%@? i sprintem poleciałem. A blady byłem, że hej :p
  • Odpowiedz
@johnypl: Co myślę...? Kierowca w złym miejscu podzielił się swoimi przemyśleniami. Czy są one słuszne - nie mnie to oceniać, choć co chwilę mi się rzuca wpis o korkach i studentach w Krakowie, więc jakaś prawda w tym być musi. Może być tak, że te wszystkie kary i inne poważne rzeczy, o których tam piszą, są tak bardziej na pokaz, bo - przynajmniej u mnie - kierownictwo raczej stara się chronić
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@stefan_pompka: płyn i g. To jest osobno. Płyn oznacza, że w układzie chłodzenia jest płyn chłodniczy a nie zwykła woda. Choć to raczej nieprawda, bo sam dziś dolewałem kranówę. G to jest oznaczenie parkingu. G jest najdalej i tam w większości najgorsze szroty stoją :D

@Pienio69: Możesz mieć rację. Na parkingu G, choć jest jednym z dwóch najmniejszych, zawsze najciężej znaleźć autobus.

Przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz