Wpis z mikrobloga

Remont inrzyniera, ciąg dalszy! Dzisiaj zawołam dużo osób, a temat zapewne nudny dla większości :P Mianowicie osprzęt elektryczny i niskoprądowy. System, który wybrałem to Legrand Celiane, kolor mechanizmu tytan, ramki aluminium (ale kiedyś dorobię się niklowanych, zobaczycie! :P ). Nikt mi za reklamę nie płaci, ale system jest zajebisty i jako elektryczny inrzynier się nim jaram :) Poniżej zdjęcia dwóch ramek - kącik "routerowy", czyli gniazdo telefoniczne, 2x ethernet oraz zasilanie oraz pionowa ramka ze sterownikiem rolet zewnętrznych (okno w sypialni jest od południa i chcę umrzeć w lecie przy 40 st.) i gniazdkiem. #remont #polskiedomy #inrzynierpoleca

No to wołam Mirasów remontowych i @joookub gdyż posiada on 4 konsole 3DS ;) @Cetirizini @kodekscywilny @KubKa @pan_kebab @siemankooo @ancuu @sproject @ezekiell0 @nt22 @Majku_ @MrTukan @WinyI @KurtMeyer @gopix @SerbskieKosovo @masiej @Nuuk
inrzynier - Remont inrzyniera, ciąg dalszy! Dzisiaj zawołam dużo osób, a temat zapewn...

źródło: comment_o00r1QJZ2F03NexyJPdZVJJnL9mNfw60.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@inrzynier: Ej jeny, jak Ci zazdroszczę pomysłów na umeblowanie mieszkanka i zagospodarowanie przestrzeni... Wybacz że na LEDach nie napisałem, ale byłem poza zasięgiem kompa, a teraz mi przypomniałeś - ostro zazdroszczę oświetlenia. Ja sam mam tylko trzy LEDowo podświetlane półeczki i wyglądają fajnie. U Ciebie muszą wyglądać obłędnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
@jackie_daniels: w prostych słowach - kable są w ścianach (niewidoczne) a gniazdka na ścianie. nie szpecą, a nawet pasują do kolorystyki. czyli router będzie podpięty czterema krótkimi kablami a internet po kablu rozprowadzony w ścianach na cały dom. system ma wyłączniki zwykłe i podświetlane, sterownik do rolet, gniazda itd. - wszystko w jednym stylu i kolorze.

@masiej: tak zrobię :)
  • Odpowiedz
@normanos: hehe no niby tak :D ale wcześniej miałem gniazdko z jednej strony, router też i koncentryka. a połowa sprzętu w innym rogu niż router, więc dwa kable szły dołem grzejnika (zasilanie i ethernet) a jeden kurde na karniszu (koncentryk). tak mnie to #!$%@?, że sobie sprawy nie zdajesz :P

@xtedek: ŻONO NIE KLIKAJ W TEN SPOJLER

  • Odpowiedz
@inrzynier: Sprzedawałem dwa lata temu. Byłem expertem od "Celiny" w #pracbaza. Świetny osprzęt. Mam parę w domu i mój #rozowypasek dostał do pokoju of course również różową ramkę i tytanowy włącznik. Wszystko do dziś wygląda jak nowe. Jakość Legranda jest naprawdę dobra.
  • Odpowiedz
@weeden: dobrze wiedzieć ;) kupiłem głównie ze względu na wygląd i możliwości dostosowania - kiedyś się dorobię ramek ze stali szlachetnej lub niklu :P montaż też łatwiejszy, więc elektryk nawet trochę z ceny zszedł. dwa "minusy" to brak potrójnego gniazda ethernetowego (ale obeszliśmy to) oraz te ledy łączników podświetlanych - są naprawdę bardzo jasne :P
  • Odpowiedz