Wpis z mikrobloga

#weed #cannabis #konopie #marihuana

Posiadam 2 bilety na Cannabis Cup 2014, który odbędzie się w Amsterdamie w dniach 23-27 listopada. Niestety ani kolega ani jak sie okazuje ja nie możemy tam wtedy pojechać. Każdy bilet kosztował 230 USD :( Czy jest ktoś, kto by kupił ode mnie te bilety? Jeżeli tak proszę rzucać ceny, bo jak na razie jestem 460 dolarów amerykańskich w plecy. Loty do Amsterdamu na obecną chwilę potrafią być tańsze niż przejazd PolskimBusem nad polskie morze.

Bilety są typu JUDGE czyli w wielkim skrócie pal i oceniaj. Do tego wstęp na wszystkie seminaria, koncerty i do hali EXPO.
  • 4
@stoneds: Do Amsterdamu można też dostać się nocnym pociągiem Jan Kiepura, rusza z Warszawy, zatrzymuje się też w Poznaniu. Jeździ codziennie, a ceny zaczynają się od 29€.
@kiszczak, za darmo to w mordę cieżko nawet zarobić w dzisiejszych czasach, więc odpada.

@pwone, dzięki, nie zmienia to faktu, że muszę się pozbyć tych kwitów w takiej cenie, żeby obie strony były zadowolone, nie widzi mi sie 1,300zł straty. Same bilety to myślę, że za 300 od sztuki mogę oddać zdecydowanym jeszcze dziś.
za darmo to w mordę cieżko nawet zarobić w dzisiejszych czasach, więc odpada.


@stoneds: Wiesz- jeśli nie uda Ci się ich sprzedać. Lepiej żeby się zmarnowały i nikt nie pojechał?( ͡° ͜ʖ ͡°)