Wpis z mikrobloga

@Armo11: Niektórzy ubezpieczyciele, automatycznie przedłużają OC swoim klientom, poza tym jest też UFG.

Doznałeś jakichś obrażeń? Jeżeli potrzebuje porady odnośnie odszkodowania itp pytaj śmiało:)
@Armo11: Spoko z Ciebie gość przynajmniej, moja narzeczona wyjcheła z drogi podporządkowanej i koleś z jej winy w nią przypierdzielił, spisali oświadczenie, OC AC było, wszystko się zgadzało w związku z tym że było to pod blokiem i było zimno zniosłem jej i mu herbatę (bez prądu) żeby się rozgrzali ale facet i tak zadzwonił na policje i dostała na dokładkę mandat.
@Armo11: W takim razie, nie masz się czego obawiać, sprawa powinna się szybko wyjaśnić.

Pamiętaj, żeby 'przycisnąć' rzeczoznawce. Jeżeli np masz stłuczona jedna lampę, należą Ci się dwie nowe, malowanie elementów bądź wymiana z malowaniem pod kolor samochodu itp.

Do tego, Twój samochód aktualnie jest nie sprawny, należy Ci się samochód zastępczy, którego koszty pokryje OC sprawcy.

Jeżeli odczuwasz jakiekolwiek bóle, urazy jak najszybciej zgłoś się do lekarza pierwszego kontaktu.
@Armo11: Nie mogłeś po prostu powiedzieć lasce by dała gotówke? Skoro biała beemka i w ogóle to pewno dziana.. Sobie i jej oszczędziłbyś przykrości, a Tobie by się to opłaciło.

No chyba, że nie chciała.
@Armo11: Dlaczego? Matko, jak ja nienawdize biurokratycznego myślenia.. Naprawdę na wszystko trzeba mieć papier w dzisiejszym swiecie? Trzeba było ją upierdzielić? No po co? Bogata, kase ma, na pewno by wolała ten sposób, powiedziałbyś cene i tyle.. Zaoszczędzacie sobie problemu nawzajem. A tak policja przyjechała i dała mandat - i na #!$%@?? Lepiej Ci przez to? Albo jej?
@Armo11: o.0 Serio? Matko, jak dobrze że wyjechałem z kraju..

W anglii jak miałem stłuczke to gość mnie pytał czy wszystko ok i czy mnie odwieźć (30km) do domu za free (a to z mojej winy było).. O policji nei było mowy, a wiedział, ze mogę mieć #!$%@? bo mam Polskie blachy..