Wpis z mikrobloga

#wykopowastrzelnica #wroclawstrzelnica #strzelajzwykopem #wroclaw #strzelnica

Dostałem odpowiedź z Instytutu Strzelectwa we Wrocławiu. Program strzelań jest nastawiony typowo na rozrywkę branży biznesowej. Najkorzystniejszy moim zdaniem wariant strzelania z pistoletu (do wyboru tylko różne glocki) kosztuje 230zł za szkolenie i 60szt amunicji 9mm. Są też opcje z AKMSem i Mossbergiem, ale są jeszcze droższe przy znacznie mniejszej liczbie amunicji. Ogólnie - bardzo drogo, ja podziękuję.

Jutro szarpnę za sznurek i dam znać, czy na sobotę 11 października spadnie nam instruktor z bronią i strzelnicą w odległości ~50km od Wrocławia. Chętni proszę się wpisywać.

Co do szczegółów (odnośnie konkretnego miejsca i rodzaju dostępnej broni i cen amunicji), podam je w najbliższych dniach. Póki co wiem tylko, że broni jest niemało a ceny w porządku (w okolicach 2zł za 9mm, 3,50 za 7,62x39).
  • 6
wyboru tylko różne glocki) kosztuje 230zł za szkolenie i 60szt amunicji 9mm. Są też opcje z AKMSem i Mossbergiem, ale są jeszcze droższe przy znacznie mniejszej liczbie amunicji. Ogólnie - bardzo drogo, ja podziękuję.


@Francisco_dAnconia: o jakby co to obserwuje tagi, to można mnie liczyć :) Co prawda nie wiem czy 11 by mi pasował, ale to do ogarnięcia.