Wpis z mikrobloga

@Nerax123: ja używam Royal Canina babycat albo kitten (oczywiście w między czasie mączniki i inne smakołyki) , ale znam ludzi, co mówią, że Canin się zepsuł i za dużo tam chemii. W każdym razie moje jeże nie chorują i mają się bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@okraska: Gdzie ją dostane? Szukam czegoś nowego bo wydaje mi się że moją karmę (purina dla młodych kociąt) Jeż ma troszeczkę za twardą. Zjada ją całą ale wydaje mi się że gryzienie jej sprawia mu problem.
  • Odpowiedz
@Nerax123: w każdym zoologicznym, są nawet fajne promocje na te karmy i można trafić 400g + 400g gratis za dwadzieścia kilka złotych. Jeśli karma jest duża to może mieć problem, ale skoro zjada całą to znaczy, ze sobie świetnie mimo wszystko radzi. Ten Babycat albo Kitten są bardzo drobne i na raz jedna kulkę moje jeże biorą.
  • Odpowiedz
@okraska: Nie jest zadurza. Raczej bym powiedział że jakoś dziwnie twardawa. Widać że wkłada lekki wysiłek w rozgryzienie jej. Dostałem dawno temu karmę noł nejm (prawdopodobnie purina) którą dostawał wcześniej jak był młodziakiem mam jej jakieś resztki, i ją pochłania bez problemu i takiego wysiłku.
  • Odpowiedz