Wpis z mikrobloga

Boooże puszczam sobie jeża na spacer po pokoju po czym idę wziąć długą kąpiel wracam a Jeża ni ma nigdzie. Przeszukuje cały pokój nigdzie go nie ma. Zaczynam sprawdzać zmartwiony wszystkie dziury w pokoju nawet te w które się nie zmieści i też go nie ma. Nagle dzwoni do mnie telefon i słyszę że gdzieś coś się wystraszyło, mój sektor poszukiwań się zmniejszył podnoszę fotel z dziurą na 3 cm. A tam wielce oburzony że mu fotel podniosłem Pan Jacek ubrudzony kurzem i z muchą między kolcami daje dyla za stary komputer furcząc przy tym z bulwersem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ps. Dodaje stare zdjęcie, bo bez zdjęcia to tak smutno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#jez #jeze #jezboners #kolczakowo #zwierzaczki
Nerax123 - Boooże puszczam sobie jeża na spacer po pokoju po czym idę wziąć długą kąp...

źródło: comment_J60vGxxjpoPqjPfvG4JQL0GFezsdHqsU.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vyshomir: Mój jest wyjątkowy jak w sumie wszystkie, ma dni jak kobieta chodź jest facetem. W jeden dzień włazi mi na ręce bez protestów a dzień później najlepiej jak bym go nie dotykał. Do tego umiłował sobie gumkę od moich bokserek z której strzela jak łazi po mojej kanapie :P
  • Odpowiedz
@MWittmann: Podzielę się tym co wiem, ponieważ sam mam jeża od niedawna. Po pierwsze licz się z tym że lubią hałasować w nocy, po drugie srają tak że #!$%@? niemiłosiernie. Ale inaczej niż chomiki te kupy są bardziej ludzkie niż zwierzęce. Ich mocz tak nie śmierdzi w ogóle nie są zbyt śmierdzącymi zwierzętami. Do tego szykuj się na zakup wielu rzeczy dla niego. (nie trzymamy jeży razem są to zwierzęta
  • Odpowiedz
@MWittmann: Zastanów się i poczytaj dokładnie. Przygotuj się do tego dobrze. :) Pisz jak cie coś będzie interesować. Nie jestem ekspertem ale już trochę wiem. Mogę ci powiedzieć tak, dobre duże terrarium albo Duża klatka to podstawa. Do tego dużo cierpliwości. I karma dla małych kotków. Mój lubi suchą nie mokrą w brew tego co pisze na necie. A i klatka pod żadnym pozorem nie otwarta od góry :D Bo
Nerax123 - @MWittmann: Zastanów się i poczytaj dokładnie. Przygotuj się do tego dobrz...

źródło: comment_m3HZTbftKJMgQG3Ql7EIQz6a4cdsi0Nu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz