Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam do was prośbę. Kończę właśnie studia i chciałbym wreszcie nauczyć się czegoś przydatnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stąd też pytanie - na jaki kurs/szkolenie warto się zapisać, aby zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy? Aktualnie kończę robić prawo jazdy na kat. C, potem mam w planach jeszcze na pewno kwalifikację i być może za jakiś czas kat. E, ale chciałbym do tego zrobić coś jeszcze. Myślałem o kursie spawacza, ale totalnie zgłupiałem, bo każdy radzi robić inny zakres, a z pracą potem też ponoć nie jest tak różowo. Nie boję się pracy fizycznej, robiłem już w różnych miejscach, aktualnie pracuje w zasadzie na dwa etaty, ale chciałbym mieć jakiś konkretny fach w ręku, na wypadek gdyby kiedyś wszystko się posypało. Będę wdzięczny za rady, szczególnie te wynikające z doświadczenia, a nie z for internetowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #pracbaza #szukampracy #kursy #szkolenia
  • 6
To po co Ty na studia czas traciłeś? Tak istotne dla Ciebie, że nawet kierunek pominąłeś.

A co do kursu, to chyba bym Ci tylko angielski polecił ( ͡º ͜ʖ͡º).
@fotel_prl: To długa historia i bez znaczenia w kontekście pytania. Kierunek (a w zasadzie kierunki) również, bo jak łatwo się domyślić to humanistyczne pierdy, po których otworem stoją jedynie wrota lokalnego kebab baru. W skrócie: żeby dowiedzieć się, że coś ci nie smakuje, najpierw musisz tego spróbować. ;) A angielski znam wcale nieźle, pewnie przydałoby się go doszlifować, ale to raczej we własnym zakresie ogarnę. :)
@ashmedai: No jak już i tak po jakimś czasie celowalbym w przewóz ładunków ponadgabarytowych, ale nie jestem pewien czy chciałbym tak pracować (kilka dni, tygodni poza domem).

@vi4rus: sporo moich znajomych ma i tylko jednemu się udało znaleźć robotę na widlaku.( ͡° ʖ̯ ͡°)