Wpis z mikrobloga

Dlaczego do #!$%@? nędzy osoby które komentują wydarzenia polityczne, lub są związani z polityką w jakikolwiek sposób muszą #!$%@?ć swoje przemyślenia do tematów nie związanych z nimi?

W każdym ale to #!$%@? każdym ( no prawie każdym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) znalezisku na wykopie musi znaleźć się taki #januszpolityki który powiąże np. jakaś ładną bramkę w tagu pilkanozna z Tuskiem czy kimś tam.

Sam udzielam się mocno w tematach politycznych, ale jak temat jest o polityce to rozmawiam o polityce


Jednak nie #!$%@? swoich politycznych komentarzy tam gdzie nie jest to potrzebne.

Dlaczego ludzie udzielających się w innych tagach potrafią oddzielić jedno od drugiego, a ludzie udzielających się w polityce nie?

O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ZNAWCA POLITYKI, O JAKIEŚ ZNALEZISKO O SIATKÓWCE, LEPIEJ DODAM KOMENTARZ ZE TUSK WYJECHAŁ Z KRAJU I MAMY MS, GDYBY ZNALEZISKO MIAŁO NAZWĘ "SIATKARZE WYGRALI BO TUSK WYJECHAŁ" TO #!$%@?Ł BYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁ BYM PODNIECONY. A TY CO MATI NADAL PRÓBUJESZ POROZMAWIAĆ SOBIE MERYTORYCZNIE W SWOIM TAGU HEHE, JA TO NIE WIEM JAK TY TAK MOŻESZ BEZ GOWNOBURZY I POZIOMU SZAMBA DYSKUTOWAĆ

#polityka #creativemowi #pasta #mowiejakjest
Pobierz CreativePL - Dlaczego do #!$%@? nędzy osoby które komentują wydarzenia polityczne, lu...
źródło: comment_6UZEuYrzG43MWyXv6bo2h3kIio0HohbS.jpg
  • 3