Wpis z mikrobloga

Ok, mam trochę czasu więc pora na zrobienie konkursu dla Cumpli na paczkę z Tajlandii. Jeśli kogoś przegapiłem- proszę napiszcie mi tak do północy- dopiszę Was do listy. Losowanie zrobię dzisiaj na nocnej na random.org. Wołam cumplo-listę:

@Lookazz: @krav: @Bimbermaeister: @Friq: @feuerfest: @Felonious_Gru: @parampadam: @innv: @CiociaStanislawa: (PAMIĘTAŁEM!) @Gunnarr: @k_e_i_r_a: @spatsi: @cyberyna: (Za sklepowe pozdrowienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)) @stoprocent: @Backback: @Captaii: Za nieudolne starania @bylu: @JaTuBagno: #szwagierwtajlandii #szwagierwpodrozy

Cumple o których chwilowo zapomniałem- wołajcie śmiało, na pewno dodam i proszę się nie obrażać, jestem lekko znietrzeźwiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka będzie o wartości 40-100 zł, ze względu na dosyć spore koszta wysyłki (>60 zł przy dosyć lekkich paczkach Air Mailem).
C.....r - Ok, mam trochę czasu więc pora na zrobienie konkursu dla Cumpli na paczkę z...

źródło: comment_wEMyT55mjlzbkOmPgIn330N6m0z3yrKs.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Lookazz: #!$%@? pojawia się stres. Zwykle miałem kompletnie wywalone przed podróżą, ale jednak ta odległość trochę mnie przeraża. Ponad 8 000 km w jedną stronę, Wyluzuję się dopiero będąc już na miejscu, w hotelu. Napije się z Tobą drinka nawet będąc tam, jak trafimy z godziną ( )
  • Odpowiedz
@Czeski_Szwagier: Dobra, w razie czego czuję się rozgrzeszony, nawet jak przypadnie mi pić nad ranem ༼ຈل͜ຈ༽

Jak już latałeś samolotem to masz trochę z górki. Wyobraź sobie, co byś czuł, gdybyś na tyle czasu miał się wpakować do samolotu na pierwszy raz... Trzymaj się tylko z daleka od wiadomych maszyn i linii lotniczych ;)
  • Odpowiedz